8 XI: Aleksandra Tyl w warszawskim Matrasie

«poprzedni     następny»
2016-11-03 12:25:08
news - 8 XI: Aleksandra Tyl w warszawskim Matrasie

Jesień może być piękna...

 

 

8 listopada, we wtorek, o godzinie 18.00 w księgarni Matras w Alei Solidarności 113 w Warszawie, odbędzie się spotkanie z Aleksandrą Tyl, promujące jej najnowszą książkę Karmelowa jesień.

 

Wstajesz, jest ciemno. Wychodzisz z pracy i jest... zgadnij? Ciemno! Na dodatek kolejny dzień w szyby bębni deszcz. Idealny czas na drobną, jesienną depresję… albo długie wieczory z doskonałą książką. Na przykład z najnowszą powieścią tak lubianej przez czytelników Aleksandry Tyl Karmelowa jesień. Dodatkowo już 8 listopada w księgarni Matras można spotkać osobiście autorkę.

 

Czy pieniądze dają szczęście? Nie, jeżeli jest się samotnym. Marianna nie mogła narzekać na swoje życie. Miała wszystko, o czym marzy większość z nas: kochającą rodzinę, pieniądze, młodość. Jak jedynaczka mogła liczyć na wsparcie rodziny w każdej sytuacji. Studia na zagranicznej uczelni, beztroskie życie, spełnianie marzeń. Tragiczna śmierć rodziców zmieniła jej życie na zawsze. Kiedy dodatkowo umarła również jej babcia, przeżywa załamanie, nie mogąc poradzić sobie ze stratą najbliższych. Przez przypadek odkrywa, że jej ojciec regularnie wysyłał pieniądze niejakiej Rosie Rosso. Pieniądze prowadzą ją do Sewilli, miasta Krzysztofa Kolumba i rozgrzewającego na ulicach flamenco. Marianna poznaje życie, jakiego nie znała. I co z tego wyniknie? Daj się porwać kolejnej niezwykłej opowieści autorki Magicznego lata - przeczytaj Karmelową jesień!

 

Aleksandra Tyl zalicza siebie do typowych humanistek, optymistek i romantyczek. Mieszka w Warszawie. Kiedy przeżyła 30 wiosen na Ziemi, zepsuła swój licznik czasu i nie zamierza go naprawić. Lubi hiszpańską muzykę, włoską kuchnię, książki i czerwone wino. Ma słabość do czekolady. Nie cierpi budzików, niedopasowanych ubrań i horrorów. Odpoczywa, malując akwarelami po płótnie. Zasłynęła bestselerową powieścią Magiczne lato.

 

Księgarnie Matras zapraszają serdecznie w najbliższy wtorek o godz. 18.00 do warszawskiej księgarni Matras, Aleja Solidarności 113, wszystkich zakochanych w powieściach Aleksandry Tyl na spotkanie z pisarką.

Opinia
Treści
emilly26 Linia koment Szkoda,że spotkanie jest akurat w Warszawie, a nie w innym mieście.
2016-11-04 00:23:57
martucha180 Linia koment Fajnie.
2016-11-03 16:53:08
agatrzes Linia koment Super
2016-11-03 14:01:55
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów