Wielkie emocje i szczypta duchowości

«poprzedni     następny»
2016-02-25 10:41:41
news - Wielkie emocje i szczypta duchowości

Zmieniamy się przez całe nasze życie, ale czy jesteśmy w stanie zmienić się radykalnie przez miesiąc albo dwa? I to tak bardzo, że świat już zawsze będzie wyglądał dla nas inaczej?

 

Wielki Nieobecny to pełna ciepła i humoru opowieść o szczególnej miłości oraz przyjaźni, którą określamy jako przyjaźń bratniej duszy. Opisuje historię młodego chłopaka - sportowca, znanego podrywacza, w którego życie ktoś (los) wplata dwie osobliwe kobiety. Wracającego z Indii Rudzielca - pechową dziewczynę, będącą w nieustannym konflikcie z ziemską grawitacją oraz niepozorną nieznajomą w śmiesznym kapelusiku, powalającą na kolana dwumetrowego dryblasa.                                                                                              

 

Znajomość z nimi rozpoczyna niesamowitą wędrówkę, podczas której główny bohater odkrywa tajemnice prawdziwej miłości płynącej ze świata, w który do tej pory nie wierzył i inicjuje jego niezwykłą wewnętrzną przemianę, dzięki której otwiera się na miłość życia, wielką namiętność ze szczyptą duchowości oraz piękne i tajemnicze przestrzenie. 

 

Gdy widzi, że w życiu nic nie jest przypadkowe i zaczyna odbierać sygnały ze świata widzialnego  i niewidzialnego, dopiero wtedy staje przed poważnymi wyzwaniami, jakie czekają na niego w realnym świecie.

 

slider

  

Wielki Nieobecny zwraca uwagę, jak niezmiernie ważna jest w naszym życiu otwartość na drugiego człowieka, akceptacja różnorodności postaw i osobowości i przypomina, że tylko… głupiec potyka się o kamienie, natomiast mędrzec buduje z nich stopnie. 

 

Książkę kupić można w księgarni motyleksiazkowe.pl! 

Opinia
Treści
martucha180 Linia koment Intrygujące okładki!
2016-02-25 11:33:43
dayna15 Linia koment ciekawe :)
2016-02-25 10:52:55
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów