Zbliża się finał "Najlepszych książek roku"!

«poprzedni     następny»
2012-02-13 15:39:45
news - Zbliża się finał "Najlepszych książek roku"!

To już ostatnie dni głosowania w konkursie i plebiscycie "Najlepsze książki roku" - www.ksiazkiroku.pl. Dotychczas oddano w nim prawie 19 tysięcy głosów, a rywalizacja staje się coraz bardziej dynamiczna. Oto, jak przedstawia się czołowa 5 książek, rywalizujących o tytuł "Najlepszej książki roku". W nawiasie podajemy liczbę głosów stanowiących przewagę danej książki nad kolejną w rywalizacji: 

1. Amatorka, Jan Mostowik, Wydawnictwo Bliskie (+55)

2. Sny, Janusz Koryl, Wydawnictwo Dreams (+54)

3. Korzeniec, Zbigniew Białas, Wydawnictwo MG (+80)

4. Cukiernia pod Amorem, Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Wydawnictwo Nasza Księgarnia (+95)

5. Jestem numerem Cztery, Lore Pitaccus, Wydawnictwo Gruner Jahr (+22).

 

 

W najbliższą środę, 15 lutego 2012, o godzinie 12:00 zamkniemy wszystkie linie i głosy zostaną podsumowane. Dzień później, we czwartek o godzinie 14:00 spotkamy się z autorami książek nominowanych, nagrodzonych i wyróżnionych w Galerii Książki w Warszawie (ul. Świętokrzyska 14, I piętro), gdzie odbędzie się ogłoszenie wyników i wręczenie pamiątkowych dyplomów autorom i wydawcom. Czytelnicy, którzy zdecydują się wziąć udział w spotkaniu, będą mieli możliwość zdobycia autografów obecnych autorów. Swój udział zapowiedzieli na razie Małgorzata Gutowska-Adamczyk, Jolanta Kwiatkowska i Michał Dąbrowski spośród autorów rywalizujących w tegorocznej edycji plebiscytu. Gościć będziemy również Marię Ulatowską, pisarkę, oraz wydawców książek biorących udział w rywalizacji. 

 

Przypominamy, że na stronie internetowej konkursu i plebiscytu - www.ksiazkiroku.pl - wciąż jeszcze można oddawać głosy. Na Internautów, którzy zdecydują się zagłosować, którzy nadeślą uzasadnienia swojego wyboru i na tych, którzy zachęcać będą do głosowania, czekają zestawy cennych nagród

Opinia
Treści
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów