OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 83-88875-14-0
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Dodał/a opinię:Sylwia-T
Recenzja - 7 opowiadań o miłości i jedno inne
Ciekawe opowiadania i naprawdę dobre,bo prawdziwe. Zawierają przejmujące i właściwie przygnębiające fakty dotyczące skomplikowanej, kobiecej duszy. Autorka w bardzo wyrazisty sposób pokazuje egzystencję kobiety nieustannie poszukującej miłości, żebrzącej o miłość, dopominającej się o nią. Po drodze gubiącej gdzieś samą siebie. Która sama pozwala się zaszczuć, zniewolić, zniszczyć, obezwładnić.
Trudna książka, choć trochę "lżejsza" od wcześniejszej pozycji tej autorki "Zimno mi, mamo".
iwona-w plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-03-01, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,
Trudne treści, trudne uczucia i relacje. Za mało miłości. A jednak każde z tych opowiadań zmusza do refleksji.
Sylwia-T plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-06-02, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,