Okładka książki - Bez granic

Data wydania: 2014-07-08
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7722-416-8
Dodał/a opinię: mimi

Ta ksiazka zasluguje na to by ja poznac, by ja przeczytac. Szczegolnie polecana na dlugie zimowe wieczory. "BEZ GRANIC" to ksiazka po prostu o zyciu, w ktorym zawsze moze nas cos zaskoczyc i przyniesc cos nowego. Troche smieszna,troche powazna, zaczepna i zaskakujaca.

Kup książkę

Avatar użytkownika - Teresa08
Teresa08
Przeczytane:2014-12-08, Ocena: 5, Przeczytałem,
W stylu pisarstwa, a także tematyki przypomina mi ta książka trochę twórczość Coehlo. Pobudza do myślenia, dla każdego kto poszukuje swojej drogi.
Avatar użytkownika - Ullla
Ullla
Przeczytane:2014-11-21, Ocena: 6, Przeczytałem,
Ksiazka, ktora sklania do przemyslen i do zastanowienia sie nad drogami swego zycia. Sledzac losy bohaterow, zawsze mozemy odniesc jakis szczegol do swojego zycia. Goraco polecam.
Avatar użytkownika - Jasmina
Jasmina
Przeczytane:2014-11-21, Ocena: 6, Przeczytałem,
Ksiazka godna przeczytania. Sklonila mnie do wielu przemyslen, trzeba zatrzymac sie nad dana chwila, ktora jest wazniejsza niz pogon za dobrami tego swiata. Trzeba cieszyc sie kazda chwila zycia.
Avatar użytkownika - susi
susi
Przeczytane:2014-11-20, Ocena: 6, Przeczytałem,
Warto przeczytac. Polecam
Avatar użytkownika - mazuel
mazuel
Przeczytane:2014-11-15, Ocena: 6, Przeczytałem,
Piekna, ciepla ksiazka. Pokazuje jak latwo w zyciu mozna stoczyc sie na samo dno i ile trzeba silnej woli i pomocnych, dobrych ludzi na swojej drodze by znow zaczac zyc na nowo. Mimo trudnych miejscami tematow, ksiazka napelnia nadzieja i wiara w to ze kazdy dzien moze byc nowym poczatkiem.
Avatar użytkownika - mimi
mimi
Przeczytane:2014-09-16, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,
Avatar użytkownika - andziad
andziad
Pełna mądrych przemyśleń, ciekawych spostrzeżeń i ciepłych refleksji o życiu. Gorąco polecam!
Avatar użytkownika - red
red