Okładka książki - Dziewczyna, która chciała zbyt wiele

Dziewczyna, która chciała zbyt wiele

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2012-10-01
ISBN: 978-83-7686-154-8
Dodał/a opinię: zajeckicajec

"Dziewczyna która chciała zbyt wiele" to pierwsza książka autorstwa Jennifer Echols którą miałam w rękach, kompletnie mi nieznana kupiona zupełnie w ciemno a jednak spodobała mi się do tego stopnia że z chęcią sięgnę po inne które wyszły spod jej "pióra". Książka trochę inna niż dotychczasowe bo w tej to główna bohaterka jest ta "zła" doświadczona przez życie a główny bohater okazuje się być tym "dobrym" takim wzorem do naśladowania. Oboje bohaterów bardzo polubiłam mimo iż trochę przerażały mnie wybryki Meg sama na pewno nie odważyłabym się na podobne szaleństwa. A John to chłopak którego każda z nas chciałaby mieć przy sobie - dlatego uważam że oboje bardzo do siebie pasują i chętnie poznałabym ich dalsze losy gdyby była taka możliwość. Polecam

Kup książkę

Avatar użytkownika - Elina44
Elina44
Przeczytane:2015-08-27, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki - 2015 ,
Po pierwsze, dużo bardziej wolę oryginalny tytuł (Going Too Far), który możemy różnie interpretować i który bardziej pasuje do książki, niż polskie tłumaczenie. Powieść bardzo mi się podobała. Przeczytałam ją w jeden dzień. Wywołuje dużo emocji. Prezentuje perspektywę młodych ludzi. Porusza ważne problemy. Od początku polubiłam głównych bohaterów. Polecam książkę nie tylko "młodym dorosłym" ale także ich rodzicom, by poznali punkt widzenia nastolatków.
Avatar użytkownika - zajeckicajec
zajeckicajec
Przeczytane:2014-08-21, Ocena: 5, Przeczytałem,
Avatar użytkownika - al-ks
al-ks
Przeczytane:2014-02-25, Ocena: 6, Przeczytałem,
Świetna, bardzo świetna. Nie jakaś tam wyjątkowa, ale czytałam ją z miłą chęcią, no bo John i Meg, Meg i John
Avatar użytkownika -

Przeczytane:, Mam,
Kilka dni temu wybrałam się na 2 część Percy Jackson i bogowie olimpijscy, na Morze potworów, jako, że do seansu miałam grubo ponad godzinę- uznałam, że nie będę się bez celu włóczyć po centrum handlowym i wstąpię do Matrasu.Tam znalazłam książkę pod tytułem "Dziewczyna, która chciała zbyt wiele", słyszałam o niej już wcześniej jednak nie miałam okazji czegoś się więcej o niej dowiedzieć, więc postanowiłam ją z ciekawości przejrzeć. Przeczytałam recenzję z tyłu i uznałam, że fabuła może być ciekawa. Otworzyłam książkę na przypadkowej stronie (może nie całkiem przypadkowej, bo szukałam miejsca, gdzie będzie After :) i zaczęłam czytać. Trafiłam akurat na fragment, gdzie Meg powiedziała, nie pamiętam dokładnie, ale brzmiało to mniej więcej tak: czemu ja nie mogę być alfonsem? W każdym bądź razie sytuacja jakoś mnie rozbawiła do tego stopnia, że książkę postanowiłam kupić. Tak też dzisiaj położyłam się wygodnie na kanapie i całkowicie ją pochłonęłam. Teraz, bardzo ogólnikowo mówiąc, muszę przyznać, że brakowało mi... wyraźnego iskrzenia między dwojgiem bohaterów. Niestety nie mogę powiedzieć, że "Dziewczyna, która chciała zbyt wiele" znajdzie się na mojej liście książek ulubionych, ale cieszę się, że ją przeczytałam. Nie żałuję tego czasu, który na nią poświęciłam, bo się okazała być czymś w rodzaju nowego doświadczenia z literaturą.
Avatar użytkownika - cyrysia
cyrysia
Przeczytane:2013-08-14, Ocena: 4, Przeczytałem, 52 książki w 2013 roku,
Pomysł na fabułę rewelacyjny, ale jego wykonanie nie do końca przypadło mi do gustu.
Avatar użytkownika - malwina309
malwina309
Przeczytane:2013-07-09, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2013, Mam,
Wchłonełam ją błyskawicznie. Przeraziła mnie ta różowa okładka ale okazało się, że nie ma się czego bać, bo wcale nie była tak pusta i bez wyrazu jak mogło się wydawać. Polecam wszystkim, którzy szukają jakiejś lekkiej lektury.
Avatar użytkownika - Kiska
Ocena: 5, Przeczytałam,
Odlot
Jennifer Echols0
Okładka ksiązki - Odlot

Leah zawsze marzyła o tym żeby latać. Mieszkając z matką, którą bardziej niż wychowywanie córki interesowali mężczyźni, dziewczyna oszczędzała każdego...

Para idealna
Jennifer Echols0
Okładka ksiązki - Para idealna

Pasją Harper, niezwykle ekscentrycznej uczennicy ostatniej klasy liceum, jest fotografia artystyczna, z którą zresztą dziewczyna wiąże swe dalsze życiowe...