Najcenniejszy dar

ISBN: 978-83-240-2306-6
Dodał/a książkę:dona
Dodał/a opinię:Wioleta Gutowska
Recenzja - Najcenniejszy dar
Niezwykle wzruszająca opowieść o miłości rodziców do swego dziecka. Zmusza do refleksji nad tym, co powinno liczyć się przede wszystkim - praca i gonitwa za pieniądzem, czy chwile spędzone z dzieckiem? Czyta się jednym tchem. Polecam każdemu nie zależnie od wieku.
atena plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-03-25, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,
Książka opowiada losy Richarda, jego żony Keri i córki Jenny. Rodzina ta wprowadza się do starej rezydencji, aby zaopiekować się jej właścicielką - starszą panią o imieniu Mary. Kobieta próbuje wyjawić Richardowi co jest najcenniejszym darem, chce aby otworzył oczy na swoje życie i życie swojej rodziny.
Myślę, że przesłanie zawarte w tej książce jest nadal aktualne i wszyscy powinniśmy się do niego stosować.
violeta86 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-08-31, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,Mam,
justsmileback plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-06-23, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
Krótka opowieść o samotności, wartości rodziny, tajemnicy starszej kobiety. Utwór pouczający, szczególnie dla zapracowanych rodziców. :)
ania87 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-12-26, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Czytam regularnie w 2014 roku,Mam,
Piękna i wzruszająca w sam raz na Boże Narodzenie! Jest to ciepła i magiczna opowieść o tym co jest najcenniejszym darem na święta.W książce, a raczej książeczce, bo czyta się ją wyjątkowo szybko i cudownie, opisane są dwie historie opowiedziane przez Richarda- jego rodziny i Mary,staruszki, u której wynajmują mieszkanie, oraz tajemniczej skrzynki bożonarodzeniowej...
Warto przeczytać, zdecydowanie polecam.
takahe plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-20, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2014 roku,pożyczone ;),
Rewelacyjna książka o prawdziwej magi Bożego Narodzenia. Książka bardzo krótka jednak z tak wielkim przesłaniem. Młode małżeństwo wszelkie oszczędności zainwestowało w nowo powstającą firmę i dlatego nie może pozwolić sobie na przyzwoite mieszkanie. Gnieżdżą się oni z małą córeczką w niewielkim mieszkaniu. Pewnego dnia kobieta-Keri znajduje ogłoszenie o domu do wynajęcia w zamian za opiekę nad starszą panią. Okazuje się że oprócz mieszkania młodzi ludzie otrzymują dużo więcej niż wspaniały dach nad głową. Staruszka-Mary stara się przekazać pochłoniętemu karierą i rozwojem firmy Richardowi co jest w życiu najważniejsze.
Piękna piękna książka którą polecam każdemu.
ewazub plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-05, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Czytam regularnie w 2014 roku :),Mam,
Piękna historia o najcenniejszym darze Bożego Narodzenia. Młode małżeństwo z córeczką decyduje się na zamieszkanie ze starszą damą w zamian za zajmowanie się domem i towarzystwo. Zapracowani rodzice czasem nie dostrzegają potrzeb małej dziewczynki, szczególnie ojciec nie znajduje czasu, by choć przeczytać bajkę. Starsza Pani, choć może staroświecka stara się przekazać rodzinie prawdę o Bożym Narodzeniu. Ukrywa jakąś tajemnicę. na strychu jej domu znajduje się m.in. kołyska... a także pudełko... puste pudełko, z którego dochodzą dźwięki muzyki...
kiki94kms plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-11-07, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Bardzo ciekawa i pochłaniająca książka. Jest tu ujęte dużo emocji.
Jest tu ujęte tyle uczuć i bezwarunkowej pomocy, uświadomieniu sobie co dla życia jest najważniejsze i jakie problemy mogą nam przytoczyć rzeczywistość .
justynab1903 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-07-22, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem, 52 książki 2013,Mam,
Bardzo wzruszająca, a zarazem prosta historia o bardzo głębokim przesłaniu. Staruszka Mary zatrudnia do pomocy rodzinę, której w zamian ofiaruje lokum. Wszyscy stają się sobie bardzo bliscy jednak Mary ciągle próbuje wyjawić Richardowi jakąś tajemnicę, chce mu coś przekazać - coś co otworzy mu oczy na swoje życie i życie swojej rodziny, coś co było pierwszym darem na Boże Narodzenie. Przepiękna historia
azetka79 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-04-06, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Rewelacyjne opowiadanie szczególnie na czas BOżego Narodzenia, ale do połknięcia w każdej chwili. Daje dużo do myślenia, ponagla do działania, jest lustrem naszego życia, naszej codzienności, wspaniale pokazuje nasze zabieganie, głód pieniądza, bezsensowny bieg do wcześniej obranego celu, który... nie jest Najważniejszy!!! Najcenniejszy dar to.... a może zostawię Go do odkrycia:)
Eli1605 Linia koment
patita1990 Linia koment
Przeczytane:2016-05-30, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,
magda690 Linia koment
Przeczytane:2016-01-10, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 KSIĄŻKI NA 2016 ROK,Mam,
AMN Linia koment
Przeczytane:2015-06-17, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,