Namiętność po zmierzchu

ISBN: 978-83-7739-980-4
Dodał/a książkę:czytam
Dodał/a opinię:madzia19631
Recenzja - Namiętność po zmierzchu
Nie mogłam się oderwać od tej książki, pochłonęłam ją jednym tchem! Fantastyczna powieść o sile miłości, namiętności, pokazuje jak bardzo można się zatracić dla drugiej osoby, przekroczyć własne zasady i stanąć na granicy.
Jest to moja pierwsza książka z tego gatunku (tak, tak nie czytałam jeszcze Grey'a ;P ) i jestem nią zachwycona. Pikantna, lecz nie przesadzona;) Chcę kolejną część! ;D
Recenzja
cyrysia Linia koment
Przeczytane:2013-01-28, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2013 roku,

W dzisiejszych czasach seks nie jest już tematem tabu tak, jak kiedyś. Przez wieki temat ten był umiejętnie skrywany, pomijany, jednakże obecnie większość osób z niezwykłą otwartością i swobodą ujawnia swoje nawet najbardziej intymne sekrety. Sadie Matthews, autorka sześciu kobiecych powieści (opublikowanych pod innymi pseudonimami), zainspirowana historią ludzi, którzy mają odwagę i wyobraźnię, by żyć w taki sposób, jakiego pragną, stworzyła niezwykle intymną, prowokującą książkę, zatytułowaną Namiętność po zmierzchu

justa21 Linia koment
Przeczytane:2013-06-12, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,

Mistrz dominacji

Dzięki takim książkom jak Pięćdziesiąt twarzy Greya sadomasochizm nie tylko staje się akceptowalny, ale coraz więcej osób ma ochotę go spróbować. Coraz więcej osób decyduje się doświadczać bólu tylko po to, aby przeżyć podniecającą przygodę, a także orgazm, który zapamiętają przez długi czas

just_monca plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-05-17, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,z pieprzykiem,
To, że ciotka Celia poszukiwała kogoś do opieki nas swoim kotem, okazało się zbawieniem dla Beth Villies, która po odkryciu zdrady swojego wieloletniego partnera Adama, spakowała walizki i wprowadziła się do luksusowego, londyńskiego mieszkania swojej krewnej.
Tam też poznaje przystojnego sąsiada swojej ciotki - Dominica Stone'a.
Jak to zwykle bywa między głównymi bohaterami zaczyna iskrzyć, ale w najmniej spodziewanym momencie On się wycofuje.
Dopiero po jakimś czasie Beth poznaje jego mroczny sekret.
Jak się do tego ustosunkuje i czy ta znajomość ma szanse na przetrwanie?
Szczerze mówiąc książka ta nie przypadła mi do gustu.
Aktem desperacji jest śledzenie Dominica przez Beth. Jaka normalna kobieta tak robi? Poza tym.. coś krótko leczyła się po zdradzie Adama.
Mam naprawdę mieszane uczucia.
majka1654 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-02-15, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2014,
Słaba podróba Greya...
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 5, Na półkach: 26 książek-2013,Wyzwanie-książki na wiosnę,
Zdecydowanie dla miłośników trylogii "Fifty Shades". Główna bohaterka Beth przyjeżdża do Londynu z małego miasteczka, żeby zaopiekować się kotem swojej krewnej, podczas jej nieobecności. Zamieszkuje w jej luksusowym mieszkaniu i odkrywa, że dokładnie naprzeciwko mieszka niesamowicie przystojny Dominic ;) Beth podczas swojego pobytu w Londynie stara się zapomnieć o zdradzie swojego wieloletniego chłopaka Adama, który był miłością jej życia. Usiłuje również zdefiniować na nowo swoje życiowe plany i odkryć kim jest. Ta część książki podobała mi się najbardziej. Niestety bardzo szybko Beth odkrywa, że sensem jej życia jest związek z Dominic'iem, który ma pewne szczególne upodobania... Po lekturze stwierdzam, że Beth przydałby się kurs z asertywności, co szczególnie pokazuje jej relacja z Dominic'iem i jej byłym chłopakiem Adamem.
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 3, Na półkach: Mam,
Nie wiem za bardzo, jak mam podejść do tej pozycji. Przez ponad połowę czytałam o wręcz chorym zainteresowaniu głównej bohaterki. Drażniła mnie na tak wielu poziomach. Aż nagle .... jej tresura wydawała mi całkiem na miejscu. Szkoda, że z nieco innych pobudek. Z jej podejściem musiało się to źle skończyć - czułam to całą sobą. Widać autorka naprawdę starała się wpasować w klimat BDSM. A Dominic? Wielki Mistrz, Pan i Władca, który nie ma podejścia do początkujących. Poczułam się naprawdę rozczarowana. Zastanawiałam się, ile w tym było z Domina, a ile z Sadysty.
Gosia2725 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-04-20, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2013,Mam,
Książka warta polecenia. Choć początek nie przypadł mi do gustu... To śledzenie Dominica przez Beth na samym początku i wypatrywanie go w oknie było dla mnie przerażające.
Jednak później wszystko zaczęło się rozkręcać widać było, że obydwoje coś czują do siebie...Ostatnio przeczytałam trochę książek w stylu "50 twarzy Greya" i powiem szczerze, że po przeczytaniu tej książki jestem mile zaskoczona. Już nie mogę się doczekać kolejnej części.
maciejka plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-04-16, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2013 - czytasz jedną książkę tygodniowo,
Właśnie skończyłam "Namiętność po zmierzchu" Sadie Matthews. Waham się co do oceny. Historia nie jest porywająca, miałam poczucie pewnego naciągania tematu. Właściwie książkę uznałabym za dość banalną i nudną gdyby nie przyjemna erotyka, która wypełnia ją po brzegi. Opisy scen seksualnych oddane pięknie, zmysłowo, bez zbędnej przesady czy też wulgarności. To przemawia zdecydowanie na korzyść książki. I choć sama pozycja nie wzbudza we mnie wielkiego zachwytu to ze względu na spóźniającą się wiosnę, polecam dla lekkiego wiatru erotyki i gorąca opisywanych scen :) Co więcej, po lekturze można nawet "zamiast pozostać skulonym w pączku, zaryzykować i rozkwitnąć", w miłości rzecz jasna...
madzia19631 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-03-31, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
morgit plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-03-22, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,Mam,
Chyba nie da się być na bieżąco we współczesnej literaturze i nie sięgnąć po literaturę erotryczną - ze wszystkich księgarni erotyczne serie aż się wylewają. Ja sięgnęłam po tę pozycję - może dlatego, że bardzo mi się spodobała okładka (niezwykle subtelna), a może troszkę na opak, żeby przełamać dominację Grey'a ;)
Podobała mi się. Z zaskoczeniem stwierdzam, że to opowieść o... miłości, nawet romantycznej - choć nie brak pikantnych kawałków. Całość jednak w dobrym guście, nie czułam się zażenowona.
Czekam na drugą część, bo jestem baaaardzo ciekawa, co będzie dalej ;)
iwonuska plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Chcę przeczytać,
fantastyczna
Ancia272 plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Chcę przeczytać,Mam,
Chętnie bym ją przeczytała.
Yciia Linia koment
Accole Linia koment