Po szóste nie odpuszczaj

ISBN: 978-83-7574-857-4
Dodał/a książkę:speedi
Dodał/a opinię:Febra
Recenzja - Po szóste nie odpuszczaj
Zniszczone samochody, zdewastowane mieszkanie, do którego każdy złoczyńca bez problemu wchodzi mimo różnych zabezpieczeń to rzecz normalna. Kłopoty sercowe również. Natomiast to, że Komandos staje się osobą podejrzaną i NS-em przyprawia główna bohaterkę o palpitacje. Jak zwykle nic nie jest proste, tym bardziej, że uaktywnia się babcia Mazurowa, która zdobywa prawo jazdy i przeprowadza się do wnuczki. Szósty tom nie nudzi, wręcz przeciwnie trzyma w napięciu i bawi, sprawia, że po przeczytaniu ręka sama wyciąga się po kolejny zgodnie z tytułem obecnego - "nie odpuszczaj"
Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2013-03-05, Na półkach: Przeczytałem,

Kolejny odcinek serialu z Grajdołem w tleNo dobrze, Stephanie Plum zaczyna kolejny tom przygód od małej samokrytycznej refleksji. Stwierdza, że jest nimfomanką. Czyli, że do tysiąca i jednej zalet, jakie posiada, dołożyć może jeszcze i tę. Pożąda wielu mężczyzn, m.in. Indiany Jonesa i Mika Richtera, bramkarza New York Rangers. Na długiej liście facetów, którzy ją kręcą, dwóch z pewnością odwzajemnia ten pociąg. Problem tylko w tym, że obaj przerażają Stephanie -

archer81 Linia koment
Przeczytane:2013-03-09, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2013 roku,Mam,

Droga Tachykardio!

Zupełnie się nie dziwię, że seria książek Janet Evanovich o gapowatej łowczyni nagród robi w świecie taką furorę. Przecież nie da się nie lubić Stephanie Plum. Pewnie powiesz, że łowczyni nagród musi być poważna? Tak, a świstak siedzi, bo sreberka były kradzione. Skądże! Stephanie była dotychczas sprzedawczynią w sklepie. A kiedy ją zwolniono, musiała zacisnąć pasa i znaleźć sobie pracę. Nie chciała pracować w fabrykach, ta praca wydawała się jej zbyt nudna. Została więc łowcą nagród w firmie windykacyjnej swojego kuzyna

zuzankawes Linia koment

Gotowa na wszystko

Na szaro-burą aurę za oknem dobrym sposobem jest książka. Idealnie, gdy jest to książka dowcipna i lekka. Rozrywka w czystej postaci. Taka, jak nowa powieść Janet Evanovich Po szóste nie odpuszczaj z cyklu o dzielnej łowczyni nagród Stephanie Plum. To świetna okazja, by ubarwić swoje życie i przegonić deszczowe chmury, wiszące na niebie

Febra plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-09-23, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52książki/2015,
elfijka plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-10, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,Mam,
Ten tom jest najsłabszy. Mało akcji, sporo zapychaczy, żeby czymś go jednak wypełnić. Jedynie Komandos ratuje tę część.
Eli1605 Linia koment
dayna15 Linia koment