Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów

Ocena ( 1 osoba )
2.0
Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-02-01
Kategoria: Podręczniki
ISBN: 978-83-7875-201-1
Dodał/a książkę:blackolszi
Dodał/a opinię:Marta Olszewska
Recenzja - Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów
Może ten podręcznik nie powinien być liczony jako kolejna przeczytana przeze mnie książka w wyzwaniu, jednak spędziłam nad nią tyle morderczych godzin, że niestety nie mam wyboru.
Nigdy nie sądziłam, że podczas mojej akademickiej przygody będę musiała przeczytać jakąkolwiek książkę od deski do deski i dodatkowo tą książką będzie podręcznik dotyczący prawa. Nie dość, że sam przedmiot jest zniechęcający, to jeszcze ta pozycja, autorstwa mojej wykładowczyni jest... zdecydowanie nie dla studentów. Nie dla studentów, którzy studiują finanse i rachunkowość. Mnogość słownictwa typowego dla prawników, którzy zagłębiają się w takich tematach. Mnogość ustaw, po które zapewne w większości nigdy nie sięgniemy. Czytając nawet po kilka razy dany akapit nie byłam w stanie zrozumieć istoty i sensu zdań, a przecież nie tak powinien wyglądać podręcznik akademicki.
Czy dowiedziałam się czegokolwiek z tej książki? Czy będę w stanie odtworzyć cokolwiek z pamięci, aby udało mi się napisać egzamin? Szczerze wątpię, ale przynajmniej mam czyste sumienie i satysfakcję, że próbowałam przez to przebrnąć.
blackolszi plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-11, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,
Okładka - Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów Reguła i intuicja. O rozwadze i spontaniczności projektowania
Hans Rudolf Bosshard
Okładka - Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów Drogi mojego życia. Wspomnienia skrzypaczki z Birkenau
Helena Dunicz Niwińska ; spisała Maria Szewczyk
Okładka - Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów Bestia