Przyjaciele na zawsze

ISBN: 978-83-7799-197-8
Dodał/a książkę:figlarna24
Dodał/a opinię:Patrycja
Recenzja - Przyjaciele na zawsze
Przyjaciele na zawsze to powieść obyczajowa, jak wskazuje sam tytuł poruszająca aspekty przyjaźni 5 bohaterów. Ich wspólna droga rozpoczyna się w dzieciństwie, w szkole. Autorka pozwala nam razem z bohaterami przeżywać problemy osobiste oraz rodzinne. Pokazuje czym jest wsparcie, jak trudne potrafią być rozstania oraz w jaki sposób pielęgnować przyjaźń, jedną z najważniejszych życiowych relacji. Książkę czyta się przyjemnie, a zarazem szybko. Zapewnia ona czytelnikowi kilka godzin spokoju, oderwania się od rzeczywistości. Jest też znakomitą propozycją dla osób szukających recepty na pojawiające się w ich życiu problemy związane z wkraczaniem w dorosłość i okresem dojrzewania.
Recenzja
Kasiek Linia koment
Na półkach:

Ta powieść to przykład tego, że nie warto uprzedzać się do autora. Że czasem warto przełamać stereotypy i dać szanse literaturze, którą dotąd uważało się za mierną czy nieszczególnie interesującą. Inaczej można stracić naprawdę dużo.

Przyjaciele na zawsze to zapis losów piątki przyjaciół. Ich wspólna droga zaczyna się pierwszego dnia w szkole. Zadzierzgnięta wtedy nić porozumienia trwa przez lata nauki
patita1990 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-09-09, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,