OPIS CZYTELNIKA:

Kategoria: Literatura faktu
Dodał/a książkę:Magdalena Galiczek-Krempa
Dodał/a opinię:Damian Kopeć
Recenzja - Rok reportera
Dla wszystkich, którzy lubią tego spokojnego, pogodnego, sympatycznego dziennikarza. Patrzenie na świat pełen niepokoju, bez pewności siebie i bez jedynie słusznych ocen.
Betka plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-04-12, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2014 roku,
Piotr Kraśko był korespondentem TVP w różnych zapalnych miejscach na całym świecie. Swoje przeżycia, spostrzeżenia opisuje w książce ,,Rok reportera". Tytuł jest trochę mylący bo tak naprawdę jest to relacja z dwunastu lat bycia korespondentem. Każdy reportaż to kawałek historii danego miejsca opisanej przez autora tej której nie było nam zobaczyć na wizji. Wejście na wizję to zaledwie kilka chwil. A my możemy w tych reportażach poznać to co nie dane mam było zobaczyć. Pan Piotr ciekawie opisuje swoje początki reporterskiej przygody w których nie brakowało groźnych chwil. Jak dla mnie jest to kawałek świetnej relacji reporterskiej. Polecam szczególnie tym co są ciekawi ile tak naprawdę czas i zabiegów potrzeba aby na wizji ukazało się te kilka minut.
Moja ocena 5/6

speedi plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach:
jenny777 Linia koment
Przeczytane:2013-08-28, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,literacki podbój świata,literatura polska,publicystyka,
Okładka - Rok reportera Różaniec w śniegu. zapiski z Alaski
ks. Andrzej Maślanka