Okładka książki - Rok reportera

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Damian Kopeć

Dla wszystkich, którzy lubią tego spokojnego, pogodnego, sympatycznego dziennikarza. Patrzenie na świat pełen niepokoju, bez pewności siebie i bez jedynie słusznych ocen.

Avatar użytkownika - Betka
Betka
Przeczytane:2014-04-12, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki w 2014 roku,
Piotr Kraśko był korespondentem TVP w różnych zapalnych miejscach na całym świecie. Swoje przeżycia, spostrzeżenia opisuje w książce ,,Rok reportera". Tytuł jest trochę mylący bo tak naprawdę jest to relacja z dwunastu lat bycia korespondentem. Każdy reportaż to kawałek historii danego miejsca opisanej przez autora tej której nie było nam zobaczyć na wizji. Wejście na wizję to zaledwie kilka chwil. A my możemy w tych reportażach poznać to co nie dane mam było zobaczyć. Pan Piotr ciekawie opisuje swoje początki reporterskiej przygody w których nie brakowało groźnych chwil. Jak dla mnie jest to kawałek świetnej relacji reporterskiej. Polecam szczególnie tym co są ciekawi ile tak naprawdę czas i zabiegów potrzeba aby na wizji ukazało się te kilka minut. Moja ocena 5/6
Avatar użytkownika - speedi
warte uwagi
Rok reportera
Piotr Kraśco0
Okładka ksiązki - Rok reportera

Książka jest zbiorem reportaży dziennikarza telewizyjnego Piotra Kraśki z jego podróży na Bliski Wschód, do Afryki i Ameryki z lat 1996-2005. Ich bohaterami...

Top 5 książek
Złodziejka książek