Śniło Ci się

ISBN: 973-83-7648-479-2
Dodał/a książkę:ludwik101
Dodał/a opinię:blackithilien
Recenzja - Śniło Ci się
Generalnie książka podtrzymuje wysoki poziom poprzedniego tomu. Dużo abstrakcyjnego humoru, ciekawych zwrotów akcji, ciekawych miejsc i nieszablonowych postaci. Jest nieco bardziej pogmatwana, a kilka motywów nieco przekombinowany, ale i tak można to autorowi wybaczyć.
blackithilien plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-01-24, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Czytam regularnie 2016,Mam,
KobaltowaWrona plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-09-02, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Myślę, że zależy to od gustu, ja autora uwielbiam ;) "Przenośne drzwi", "Śniło Ci się" i "Woda, powietrze, ogień i... budyń" zmieniły kilka moich dni w niezbyt realistyczne, choć podejrzanie prawdziwe przypadki wariatki. Obecnie bacznie przyglądam się przedmiotom użytowanym codziennie, a już przed biurowymi sprzętami uciekam. I wierzę, że sąsiadka to goblin. Za ładna małpiszona... Wszystko przez Toma Holta! Jest dowcipny. Dla niego świat realny jest tylko przykrywką dla tego co fantastyczne i niesamowite. Ale nie jest trywialny, czy łatwy. W niego trzeba się wczytać... ale jak juz się człowiek pozwoli mu porwać, umarł w butach i to wielokrotnie!