Okładka książki - Święte grzechy

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2006
ISBN: 83-241-2498-5
Dodał/a opinię: Stenka

Akcja wartka i wciąga. Finał zaskakujący, trochę nie realny. Morderca psychopata z szemraną przeszłością policjantem tropiącym samego siebie.

Kup książkę

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2016-09-16, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2016, wyzwania czytelnicze 2016,
Avatar użytkownika - Elina44
Elina44
Przeczytane:2015-09-29, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki - 2015 ,
Pomimo, że nie jest długa, Nora Roberts postarała się i jest to dobra książka. Nie skupia się tylko na śledztwie, istotne miejsce zajmują wątki poboczne, które są dobrze skonstruowane. Dwójka głównych bohaterów ma bardzo odmienne poglądy, szczególnie na to, co powinno się stać z mordercą gdy już zostanie ujęty. Gdy bardziej się poznają, zaczynają widzieć pewne sprawy w innym świetle. Jest tu śledztwo, trochę religii, psychologii. Może zakończenie powinno być trochę inne, ponieważ budowane napięcie zapowiada bardziej (nie wiem czy to dobre słowo) niebezpieczne rozwiązanie.
Avatar użytkownika - Madziq84
Madziq84
Przeczytane:2017-06-19, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 kiążki 2017, Mam,
Avatar użytkownika - Faraons
Faraons
Przeczytane:2017-02-01, Ocena: 4, Przeczytałam, 20 książek 2017, Posiadam,
Avatar użytkownika - aishatsw
aishatsw
Ocena: 4, Przeczytałam,
Alex. Szczęśliwa pomyłka
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Alex. Szczęśliwa pomyłka

Policyjny detektyw, Aleksij Stanislaski, zaaresztował zachowującą się bezwstydnie młodą kobietę. Popełnił fatalną pomyłkę; wziął za prostytutkę znaną scenarzystkę...

Taniec Bogów
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Taniec Bogów

Odważna wojowniczka Blair Murphy jako ostatnia dołącza do grupy śmiałków wybranych przez boginię Morrigan, aby uratować świat przed siłami zła. Do tej...