Okładka książki - Święte grzechy

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Stenka

Akcja wartka i wciąga. Finał zaskakujący, trochę nie realny. Morderca psychopata z szemraną przeszłością policjantem tropiącym samego siebie.

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2016-09-16, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2016, wyzwania czytelnicze 2016,
Avatar użytkownika - Elina44
Elina44
Przeczytane:2015-09-29, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki - 2015 ,
Pomimo, że nie jest długa, Nora Roberts postarała się i jest to dobra książka. Nie skupia się tylko na śledztwie, istotne miejsce zajmują wątki poboczne, które są dobrze skonstruowane. Dwójka głównych bohaterów ma bardzo odmienne poglądy, szczególnie na to, co powinno się stać z mordercą gdy już zostanie ujęty. Gdy bardziej się poznają, zaczynają widzieć pewne sprawy w innym świetle. Jest tu śledztwo, trochę religii, psychologii. Może zakończenie powinno być trochę inne, ponieważ budowane napięcie zapowiada bardziej (nie wiem czy to dobre słowo) niebezpieczne rozwiązanie.
Przeznaczenie
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Przeznaczenie

Tylko NORA ROBERTS mogła stworzyć niezwykły klan Donovanów. Tajemniczych członków tego klanu łączy sekret przekazywany z pokolenia na pokolenie, sekret...

Jedyna i wspaniała
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Jedyna i wspaniała

Trzecia część bestsellerowego cyklu o braciach Montgomery. Ze wszystkich braci Montgomery najtrudniej rozgryźć Rydera - twardy jak skała, opryskliwy...

Top 5 książek
Złodziejka książek