Świetliste cienie

ISBN: 978-83-10-11956-8
Dodał/a książkę:czytam
Dodał/a opinię:Salianna
Recenzja - Świetliste cienie
Po przeczytaniu pierwszych -eścia stron pomyślałam sobie "o nie! Nieinteresujące mnie postaci, nuda, nuda, nuda", a gdy czytałam ostatnie słowa w książce w mojej głowie brzmiało "Więcej! Więcej! Więcej!".

Salianna plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-29, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Fantastyka (II część 2016) ,

Simi_48 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-04-30, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2015,
Głodna, spragniona dotyku, szuka swojego miejsca.

Ani, pół wróżka, pół śmiertelniczka, jak i inni poddani Mrocznego Dworu, musi zaspokajać głód - głód dotyku i emocji. Ma przy tym niespotykaną zdolność, może sięgać bezpośrednio po ludzkie uczucia. Tą niezwykłą cechą przyciągnie uwagę potężnych wrogów Mrocznego Dworu i niepewnych sojuszników... związanego z Wysokim Dworem Devlina. Właśnie z nim Ani połączy przeznaczenie. Jednak w pełnym pokus świecie wróżek żadna relacja nie jest prosta.

Czy Ani i Devlin będą musieli się rozstać, żeby ocalić królestwo wróżek?
Kolejna książka o mrocznym i zmysłowym świecie wróżek. To lektura dla tych, którzy potrafią poddać się wyobraźni.
Świat wróżek wykreowany przez autorkę jest pełen fascynujących tajemnic, sekretów i ukrytych pobudek. Ponadto zwroty akcji są niesamowite. Już wydaje nam się, że przewidzieliśmy następny ruch, a tu niespodzianka, jest zupełnie inaczej, niż przypuszczaliśmy. Mogę mówić wiele na korzyść ,,Świetlistych Cieni", ale myślę, że książka ta przemawia sama za siebie i serdecznie ją polecam!
plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach:
Nie tak fajna jak Król mroku ale też warto przeczytać.
Lorelei Linia koment
Przeczytane:2013-08-20, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Fantastyka,