Okładka książki - Świetliste cienie

Świetliste cienie

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2011-04
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-10-11956-8
Liczba stron: 352
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Salianna

Ocena: 5 (4 głosów)

Po przeczytaniu pierwszych -eścia stron pomyślałam sobie "o nie! Nieinteresujące mnie postaci, nuda, nuda, nuda", a gdy czytałam ostatnie słowa w książce w mojej głowie brzmiało "Więcej! Więcej! Więcej!".

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Po przeczytaniu pierwszych -eścia stron pomyślałam sobie "o nie! Nieinteresujące mnie postaci, nuda, nuda, nuda", a gdy czytałam ostatnie słowa w książce w mojej głowie brzmiało "Więcej! Więcej! Więcej!".
Link do opinii
Avatar użytkownika - Simi_48
Simi_48
Przeczytane:2015-04-30, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki - 2015,
Głodna, spragniona dotyku, szuka swojego miejsca. Ani, pół wróżka, pół śmiertelniczka, jak i inni poddani Mrocznego Dworu, musi zaspokajać głód - głód dotyku i emocji. Ma przy tym niespotykaną zdolność, może sięgać bezpośrednio po ludzkie uczucia. Tą niezwykłą cechą przyciągnie uwagę potężnych wrogów Mrocznego Dworu i niepewnych sojuszników... związanego z Wysokim Dworem Devlina. Właśnie z nim Ani połączy przeznaczenie. Jednak w pełnym pokus świecie wróżek żadna relacja nie jest prosta. Czy Ani i Devlin będą musieli się rozstać, żeby ocalić królestwo wróżek? Kolejna książka o mrocznym i zmysłowym świecie wróżek. To lektura dla tych, którzy potrafią poddać się wyobraźni. Kolejna książka o mrocznym i zmysłowym świecie wróżek. To lektura dla tych, którzy potrafią poddać się wyobraźni. Świat wróżek wykreowany przez autorkę jest pełen fascynujących tajemnic, sekretów i ukrytych pobudek. Ponadto zwroty akcji są niesamowite. Już wydaje nam się, że przewidzieliśmy następny ruch, a tu niespodzianka, jest zupełnie inaczej, niż przypuszczaliśmy. Mogę mówić wiele na korzyść ,,Świetlistych Cieni", ale myślę, że książka ta przemawia sama za siebie i serdecznie ją polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika -

Przeczytane:, Ocena: 6,
Nie tak fajna jak Król mroku ale też warto przeczytać.
Link do opinii
Inne książki autora
Królowa Lata
Melissa Marr0
Okładka ksiązki - Królowa Lata

Siedemnastoletnia Aislinn widzi wróżki od urodzenia. Te potężne i groźne istoty przechadzają się niewidoczne w świecie śmiertelników. Dziewczyna...

Kroniki Blackwell. Wilki Lokiego
Melissa Marr0
Okładka ksiązki - Kroniki Blackwell. Wilki Lokiego

Zanurz się po uszy w nordyckiej mitologii z nową powieścią dla dzieci autorek bestsellerów z listy New York Times'a! W Blackwell w Południowej Dakocie...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy