Absolutnie fantastyczne labirynty

Kategoria: Hobby
Dodał/a książkę:elibri
Dodał/a opinię:ejotek
Recenzja - Absolutnie fantastyczne labirynty
Znajdziemy tu labirynty dla dziewczynek i dla chłopców, choć prawda jest taka, że niezależnie od wieku i płci każdy młody odkrywca będzie chciał zwyciężyć w każdym zadaniu! Jak widać na powyższym obrazku, moja córa chłopcem nie jest a bez większych oporów a wręcz z fascynacją "jeździła" monsterem :) Podróżowała również po kosmosie, omijała zombie, jechała ze strażakami do pożaru, pomagała zdążyć pasażerom na samolot. Jest też napad na bank, galeria handlowa, mysz uciekająca przed kotem czy walka ze smokiem. Wystarczy przewrócić stronę a nowa historia otworzy przed dzieckiem wrota do wyobraźni, kreatywności, cierpliwości i radości, że udało się ukończyć zadanie i osiągnąć cel.

Labirynty polecamy oczywiście rozwiązywać ołówkiem (z gumką obowiązkowo w zasięgu ręki), jednak na potrzeby fotografowania, moje dziecię poprawiło niektóre pisakiem, żeby były lepiej widoczne, co tylko sprawiło jej dodatkową frajdę, że może po raz drugi zrobi dany labirynt. Powinnam napisać chyba, że to wspaniała zabawa dla całej rodziny, ale uwierzcie mi na słowo... to może być zbyt ryzykowne stwierdzenie, bowiem podzielić się z mamą ciastkiem to jedno a radością ze zrobienia labiryntu to zupełnie coś innego i mogłam tylko być asystentem :) Książka jest jednak, mimo to, warta polecenia! Moja córa już domaga się następnej powoli dawkując sobie radość z robienia tej i powtarza mi, że "jak się ta skończy, to żeby nowa już czekała".

całość recenzji i foto: http://czytelnicza-dusza.blogspot.com/2016/02/becky-wilson-absolutnie-fantastyczne.html
Recenzja
madak Linia koment
Przeczytane:2016-01-19, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku,Książki dla dzieci,

Zgubić się w labiryncie to nic przyjemnego. Chyba, że jest to kolorowy, pełen szczegółów labirynt, wydrukowany na kartce papieru. A jeśli tych labiryntów jest w dodatku sto, wspaniała zabawa jest w zasadzie zagwarantowana. Absolutnie fantastyczne labirynty to tętniąca kolorami publikacja, w której znalazło się całe mnóstwo najróżniejszych labiryntów. A zatem - ołówek w dłoń i do dzieła

kavayee plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-01-25, Na półkach: Przeczytałem,

W labiryntach jest coś takiego, co niezmiennie nas przyciąga. Uwielbiamy tajemnice, zagadki i najtrudniejsze łamigłówki, których rozwiązywanie potrafi zajmować naprawdę dużo czasu. Nasz umysł kocha rzeczy, które wymagają od niego pracy - zdecydowanie lepiej wtedy funkcjonuje i staje się sprawniejszy. Dlatego tak często poleca się krzyżówki czy inne tego rodzaju łamacze głów dla osób z problemami w dziedzinie kognitywistyki. Wybierzcie się zatem w podróż pełną zawiłych labiryntów i różnorakich przygód!
Więcej na zukoteka.blox.pl

Okładka - Absolutnie fantastyczne labirynty 52-piętrowy domek na drzewie
Andy Griffiths
Okładka - Absolutnie fantastyczne labirynty Pucio mówi pierwsze słowa
Marta Galewska-Kustra
Okładka - Absolutnie fantastyczne labirynty Superchłopaki. Rysuj, zgaduj, koloruj
Agnieszka Antoniewicz