Okładka książki - Alek Topa. Ale wtopa!

Alek Topa. Ale wtopa!

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2015-06-10
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788310128157
Liczba stron: 192
Dodał/a opinię: Alicja Chmielowiec

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Książka ,,Alek Topa'' jest bardzo wciągająca. Jak dla mnie, były tam fragmenty śmieszne , jak i obrzydliwe. Książka bardzo mi się podoba.

Kup książkę

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie

Avatar użytkownika - kavayee
kavayee
Przeczytane:2015-06-22, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Każdy z nas miał jakieś przezwisko w szkole. Niektóre wstydliwe, inne obraźliwe, a jeszcze inne niesamowicie sympatyczne i idealnie zastępujące imiona i nazwiska. Ja pamiętam swoje dwie w zasadzie – tą z podstawówki – Zadra i tą z liceum, która wiązała się z nieprzyzwoitym ekscesem, którego absolutnie nie pamiętam – Żuczek i tak już mi zostało. Myślę, że dobrze wiecie, jak ciężko pozbyć się raz nadanej ksywki…Pal to sześć, gdy jest to pieszczotliwe przezwisko, ale co wtedy gdy jest to brzemię cięższe niż plecak pełen książek? Alek Topa to uroczy młodzieniec, którego wyobraźnia nie zna granic. Przez przygody rozgrywające się w jego głowie kompletnie nie umie się skupić na nauce, mimo bycia bardzo inteligentnym młodym człowiekiem. Jak można skupić się na dinozaurach, gdy Demolka walczy o życie? Czy będzie w stanie uratować się znad jeziora pełnego krokodyli wygłodniale patrzących na jego podarte do cna gatki?! Czy najlepszy przyjaciel Topy, Ciuchcia, będzie w stanie zrozumieć jego problemy i pomoże mu pozbyć się okropnego przezwiska? A może Alek przyzwyczai się do niego i zupełnie przestanie mu ono przeszkadzać? Przecież wiadomo, jak pech to pech, a jedno nieszczęście goni następne… Książka Michaela G. Bauera została zilustrowana grafikami Joe Bauera (zbieżność nazwisk absolutnie nie przypadkowa – to syn Michaela) i wyszło im to genialnie. Michael jest uznanym ...
(czytaj dalej)
Książka ,,Alek Topa'' jest bardzo wciągająca. Jak dla mnie, były tam fragmenty śmieszne , jak i obrzydliwe. Książka bardzo mi się podoba.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Indyviduum
Indyviduum
Przeczytane:2015-08-09, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Reklamy