Ani z widzenia, ani ze słyszenia

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to mała niepozorna książeczka, ale niech Was nie zmyli objętość. Małe jest piękne i tak jest w przypadku tej książki, która napisana jest świetnym językiem. Podczas czytania wydawało mi się, że przepływam przez wszystkie słowa, z lekkością śledząc losy bohaterów, ich romans, obraz Japonii, kraju który tak bardzo ich zauroczył.
Ona - Amelie - Belgijka, po latach powraca do Japonii, do kraju w którym się urodziła, aby na nowo go odkryć, uczyć się języka i pracować.
On - Rinri - Japończyk, student filologii francuskiej.
Zaczynają się spotykać na korepetycjach z języka francuskiego które udziela Amelie.
Uczucie między bohaterami nie jest zwyczajne, można zadać pytanie jaka to jest miłość i czy ich związek można nazwać w ogóle miłością?
Czy dwoje ludzi tak świetnie się dogadujących, pomimo różnic kulturowych oraz czerpiących dużą radość z przebywania w swoim towarzystwie, może kochać inaczej?
To książka o poszukiwaniu siebie, potrzebie wolności, spełnianiu marzeń, pokonywaniu słabości oraz podążaniu za pasją.
Zachęcam do przeczytania. W tej książce są emocje które przenoszą się na czytelnika i gwarantuję, że uśmiech będzie gościć na Waszych twarzach.

Informacje dodatkowe o Ani z widzenia, ani ze słyszenia:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2008-05-01
ISBN: 978-83-7495-456-3
Dodał/a opinię: jusia

Zobacz opinie o książce Ani z widzenia, ani ze słyszenia

Kup książkę Ani z widzenia, ani ze słyszenia

Księga sióstr
Amélie Nothomb0
Okładka ksiązki - Księga sióstr

O książce: Mistrzowska proza z pazurem. Zaskakująca i wzruszająca, osobliwa historia rodzinna pełna podziwu, zazdrości, niechęci, i... rocka, którego...

Kosmetyka wroga
Amelie Nothomb0
Okładka ksiązki - Kosmetyka wroga

Amelie Nothomb - pisząca po francusku i czytana na całym świecie, również w tej książce porusza swój ulubiony temat, jakim jest penetracja ciemnych zakątków...