Okładka książki - Baśniobór. Plaga cieni

Baśniobór. Plaga cieni

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2012-05-16
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-7747-672-7
Liczba stron: 464
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Maria Piras

Ocena: 5.56 (9 głosów)

Trochę grosza niż poprzednie części. Kiedy ją czytałam dłużył mi się czas, ale mimo wszystko miło było wrócić do Baśnioboru i razem z Sethem i Kendrą przeżywać nowe przygody.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - Hell-and-Heaven
Hell-and-Heaven
Przeczytane:2016-06-28, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki- konkurs, Mam,
Trochę grosza niż poprzednie części. Kiedy ją czytałam dłużył mi się czas, ale mimo wszystko miło było wrócić do Baśnioboru i razem z Sethem i Kendrą przeżywać nowe przygody.
Link do opinii
Super polecam. Tych książek nie można wyrazić słowami musicie je przeczytać by zobaczyć jakie sa świetne
Link do opinii
Kendra udaje się do innego rezerwatu w poszukiwaniu artefaktu. Misja jest bardzo niebezpieczna. Na miejscu w Baśnioborze rozprzestrzenia się zło w niezwykle szybkim tempie. Niestety nikt nie umie z nim walczyć. Po powrocie z misji Kendra zmuszona jest zaryzykować spotkanie z Królową wróżek.
Link do opinii
Avatar użytkownika - smerfetka728
smerfetka728
Przeczytane:2016-01-31, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki 2016,
To już trzecia książka z tego cyklu. Bardzo mi się podoba i jestem zaskoczona, że można tak ciekawie czytać.
Link do opinii
Avatar użytkownika - joakrz1983
joakrz1983
Przeczytane:2015-04-12, Ocena: 6, Przeczytałem, 52 książki - 2015,
"Plaga cieni" jest trzecią częścią pięcioksiągu "Baśniobór", rewelacyjnej serii fantasy adresowanej do młodego czytelnika, której kolejne odsłony coraz bardziej intrygują i wciągają bez reszty w wykreowany przez Brandona Mulla magiczny świat.Akcja stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń opisanych w poprzednim tomie - rozgrywa się podczas tych samych wakacji i nawiązuje do rozpoczętych wcześniej wątków. Mały psotnik Seth w czasie eksploracji magicznego rezerwatu w towarzystwie satyrów wpada na ślad tajemniczej plagi, która dotyka kolejne zamieszkujące Baśniobór stworzenia i może zagrozić istnieniu krainy. Wraz z dziadkami, ich przyjacielem Coulterem oraz Samoańczykiem Tanu chłopiec próbuje stawić czoła pladze cieni, lecz nie jest to łatwe zadanie. Poza tym sytuacja wymaga, by rodzeństwo się rozdzieliło - Kendra dołącza do grona Rycerzy Świtu i wraz z innymi członkami tej organizacji: Warrenem, porucznikiem Douganem, młodym pogromcą smoków Gavinem i indiańskim przewodnikiem Neilem udają się do innego tajemnego rezerwatu, Zaginionej Góry, by odnaleźć kolejny artefakt umożliwiający uratowanie magicznego świata przed inwazją demonów. Muszą przy tym wykazać się niezwykłą ostrożnością, albowiem w ich szeregach kryje się zdrajca. Zarówno przed Sethem, jak i Kendrą stoi trudne zadanie - nie mogą dopuścić do zagłady baśniowej krainy, a pomocą w tym dziele z pewnością posłużą dzieciom nowo odkryte, nadzwyczajne umiejętności. Czy to jednak wystarczy, czas pokaże.
Link do opinii
Inne książki autora
Baśniobór. Plaga cieni
Mull Brandon0
Okładka ksiązki - Baśniobór. Plaga cieni

W Baśnioborze dzieją się dziwne rzeczy. Spadła nań plaga, która zmienia byty świetlne w stworzenia ciemności. Kraina magii znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy