Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia

W listopadzie ubiegłego roku Wydawnictwo Insignis oddało w ręce czytelników kolejną książkę autorstwa Reginy Brutt. Już po raz trzeci czytelnicy otrzymali 50 lekcji tym razem dotyczących tego w jaki sposób możemy szukać spełnienia zawodowego oraz jak nasz stosunek do wykonywanego przez nas zajęcia wpływa na jakość pracy oraz jej odbiór przez otoczenie. Autorka na kartach swojej najnowszej książki ukazuje wiele własnych doświadczeń oraz jej wciąż ewoluujące podejście do wykonywanej pracy, które zmieniało się stopniowo z biegiem czasu, wykonywanymi w danym czasie zajęciami oraz nabywanymi na tej drodze doświadczeniami. Nie wstydzi się ona także mówić głośno o popełnionych błędach i chwilach zwątpienia w siebie, których nie brakowało na jej ścieżce kariery. Pani Regina podkreśla również, że każda choćby nawet w naszych oczach najmniej znacząca praca ma ogromną wartość. Naświetla ona także bardzo istotny fakt, iż każde zajęcie wykonywane z miłością, radością i zaangażowaniem nabiera wyjątkowego wymiaru. Fakt, że książka ta napisana została prostym językiem w najmniejszym stopniu nie umniejsza jej wartości. Dla wielu czytelników z pewnością okaże się ona źródłem inspiracji oraz uświadomi, że nie tyle samo zajęcie, które wykonujemy, ile sposób w jaki to robimy stanowi o wartości człowieka. Jeśli w Wasze życie zawodowe wkradła się stagnacja, czujecie, że utknęliście w martwym punkcie lub zabrnęliście w ślepą uliczkę i potrzebujecie motywacji do zmian wyruszcie wraz z autorką na szlak poszukiwania przeznaczonej dla Was ścieżki. A kiedy już ją odnajdziecie lecz przyjdzie chwila, gdy zdarzy Wam się znów na chwilę z niej zboczyć sięgnijcie ponownie po ,,Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia" - ta książka zawsze przynosi świeże spojrzenie na otaczająca nas codzienność oraz sytuację, w której znajdujemy się w danym momencie. Za udostępnienie do recenzji dziękuję Wydawnictwu Insignis. * https://www.facebook.com/KsiazkowoLC *

Informacje dodatkowe o Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2014-11-05
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: God Is Always Hiring: 50 Lessons for Finding Fulfilling Work
Tłumaczenie: Siara Olga
Dodał/a opinię: ksiazkowo_czyta

Zobacz opinie o książce Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia

Kup książkę Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia

Jeśli nie możesz zmienić jakiejś osoby, miejsca, sytuacji albo instytucji, zmień swoje myśli, emocje, albo reakcje na ich temat.

Każdy z nas ma swoje miejsce na ziemi. Mojego powołania nie może wypełnić nikt poza mną. Ty też zostałeś do czegoś powołany. Kiedy żyjesz życiem, które zostało przeznaczone tobie jednemu, nie masz żadnej konkurencji. Życia wystarczy dla wszystkiech, więc nie ma o co walczyć.

Twój Dziennik: 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień
Regina Brett0
Okładka ksiązki - Twój Dziennik: 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień

Przedstawiamy Twój dziennik Reginy Brett z 12 nowymi lekcjami napisanymi specjalnie dla polskich czytelników. Książki Reginy Brett cieszą...

Bóg nigdy nie mruga
Regina Brett0
Okładka ksiązki - Bóg nigdy nie mruga

Bóg nigdy nie mruga to pełna ciepłego humoru i pogody ducha opowieść kobiety doświadczonej samotnym wychowywaniem dziecka oraz zwycięską walką z...