Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia

Kupiłam tę książkę w bardzo trudnym czasie w moim życiu zawodowym. Byłam zrezygnowana, niespełniona, potrzebowałam wsparcia i ciepłych słów. Ta pozycja wydawała się idealna. 50 lekcji, które przedstawia autorka mają na celu podbudowanie czytelnika, pokazanie mu, że często droga do kariery wiedzie przez manowce, ma mnóstwo zakrętów i niespodziewanych zwrotów akcji. Mimo tego, nie należy się poddawać, ale wierzyć w marzenia, szanować każdą pracę, wykorzystywać umiejętności i kontakty, jakie zdobywamy w naszej karierze. To zbiór inspirujących historii, które przytrafiły się autorce lub jej znajomym. Książka momentami wzrusza, innym razem bawi i uczy. Pochłonęłam ją w dwa dni! Mały minus za to, że książka opisuje jednak warunki amerykańskie, a także że nie zawiera gotowego przepisu na sukces zawodowy. Jednak na pewno pomaga w trudnych chwilach i daje nadzieję na to, że jeszcze poczujemy się spełnieni w tej dziedzinie.

Informacje dodatkowe o Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2014-11-05
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: God Is Always Hiring: 50 Lessons for Finding Fulfilling Work
Tłumaczenie: Siara Olga
Dodał/a opinię: Agneshka

Zobacz opinie o książce Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia

Kup książkę Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia

Jeśli nie możesz zmienić jakiejś osoby, miejsca, sytuacji albo instytucji, zmień swoje myśli, emocje, albo reakcje na ich temat.

Każdy z nas ma swoje miejsce na ziemi. Mojego powołania nie może wypełnić nikt poza mną. Ty też zostałeś do czegoś powołany. Kiedy żyjesz życiem, które zostało przeznaczone tobie jednemu, nie masz żadnej konkurencji. Życia wystarczy dla wszystkiech, więc nie ma o co walczyć.

Trudna miłość. Mama i ja
Regina Brett0
Okładka ksiązki - Trudna miłość. Mama i ja

Wzruszająca opowieść Reginy Brett o miłości do swojej mamy, która nie potrafiła kochać własnej córki. Przejmujące wspomnienia pisarki z dzieciństwa...

Bóg nigdy nie mruga
Regina Brett0
Okładka ksiązki - Bóg nigdy nie mruga

Bóg nigdy nie mruga to pełna ciepłego humoru i pogody ducha opowieść kobiety doświadczonej samotnym wychowywaniem dziecka oraz zwycięską walką z...