Okładka - Brak diety jest najlepszą dietą

Brak diety jest najlepszą dietą

Ocena ( 1 osoba )
6.0
Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: 2007
Kategoria: Kuchnia
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Dodał/a opinię:CicheBaBum
Recenzja - Brak diety jest najlepszą dietą
Ta książka jest poradnikiem dla tych, którzy chcą schudnąć, ale nie chcą katować się dietą ubogo odżywczą, wybiórczą, eliminacyjną. Uczy jak rozpoznawać prawdziwy głód, jak przekonać siebie do aktywności fizycznej niezbędnej do schudnięcia i pozbyć się błędnych nawyków żywieniowych. Pokazuje, że trzeba żyć w zgodzie ze sobą, jeść to co się lubi, ale mądrze. Jeśli zastosujesz się do porad zawartych w tym poradniku na pewno schudniesz i uzyskasz panowanie nad swoim obżarstwem czy huśtawką efektu jo-jo.
Polecam, choć mała, bez ilustracji, niepozorna to w pełni wartościowa i taka przyjazna, pozytywna, pożyteczna!
CicheBaBum plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-23, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Okładka - Brak diety jest najlepszą dietą Dekorowanie ciast
Veronika Stadler
Okładka - Brak diety jest najlepszą dietą Rośliny doniczkowe. Sekrety udanej uprawy
Barbara Pleasant
Okładka - Brak diety jest najlepszą dietą Wiązanie szali, chust i pareo