Okładka książki - Brak diety jest najlepszą dietą

Brak diety jest najlepszą dietą

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: 2007
Kategoria: Kuchnia
Dodał/a opinię: CicheBaBum

Ta książka jest poradnikiem dla tych, którzy chcą schudnąć, ale nie chcą katować się dietą ubogo odżywczą, wybiórczą, eliminacyjną. Uczy jak rozpoznawać prawdziwy głód, jak przekonać siebie do aktywności fizycznej niezbędnej do schudnięcia i pozbyć się błędnych nawyków żywieniowych. Pokazuje, że trzeba żyć w zgodzie ze sobą, jeść to co się lubi, ale mądrze. Jeśli zastosujesz się do porad zawartych w tym poradniku na pewno schudniesz i uzyskasz panowanie nad swoim obżarstwem czy huśtawką efektu jo-jo. Polecam, choć mała, bez ilustracji, niepozorna to w pełni wartościowa i taka przyjazna, pozytywna, pożyteczna!

Kup książkę

Avatar użytkownika - CicheBaBum