CzaroMarownik 2016. Twój Magiczny Kalendarz

Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Dodał/a książkę:elibri
brak danych
Recenzja - CzaroMarownik 2016. Twój Magiczny Kalendarz

Oto kolejna edycja magicznego kalendarza - CzaroMarownik 2016 - z którym każdy dzień będzie wyjątkowy!

W CzaroMarowniku poruszamy najbardziej aktualne tematy z zakresu ezoteryki, magii, zdrowia, naturalnego trybu życia czy rozwoju duchowego. Znajdziesz w nim wiele atrakcyjnych artykułów, między innymi:

• Zaklęcia, rytuały, magiczne rękodzieło oraz magiczny niezbędnik, który zawsze będziesz mieć pod ręką;
  • Ekoporady, dzięki którym będziesz bliżej natury;
  • Proste przepisy na zdrowe potrawy, które na zawsze zagoszczą w twojej kuchni;
  • Ciekawostki i porady, dzięki którym zadbasz o swoje ciało i ducha;
  • Miejsce na własne notatki i przemyślenia, gdy będziesz potrzebować chwili relaksu;
  • i wiele, wiele innych.

A to wszystko zamknięte w solidnej, twardej i eleganckiej oprawie. Kolory, w które ubrany jest CzaroMarownik 2016, będą wyzwalały w tobie pozytywną energię za każdym razem, kiedy weźmiesz go do ręki! Czerwona tasiemka z łatwością pomoże ci odnaleźć się w tym magicznym świecie, a przejrzystość wskazówek oraz informacji sprawi, że czytanie CzaroMarownika będzie czystą przyjemnością.

Z CzaroMarownikiem nadchodzący rok będzie czasem pozytywnych, magicznych zmian!

Recenzja
justa21 Linia koment
Przeczytane:2015-11-11, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,

Magiczny rok

Czas – bezlitosna potworność. Lecą godziny, dni, tygodnie, bez znaczenia i wagi, aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać – pisał Aleksander Minkowski, polski prozaik i reportażysta

Sadu Linia koment
oldzix Linia koment