OPIS CZYTELNIKA:

Data wydania: 2014-09-24
Dodał/a książkę:dona
Dodał/a opinię:Barbara Fijołek
Recenzja - Czerwone liście
Książka mi się bardzo dłużyła, chociaż treść była nawet ciekawa. I oczywiście zakończenie zaskakuje. Już myślałam że sprawa się wyjaśniła a tu... zwrot akcji...
Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2014-10-14, Na półkach: Przeczytałem,

Hodujemy to, co zasadzimy. Zbieramy to, co posiejemy. Prestiżowy Dartmouth College w Hanover w Nowej Anglii. Kampus, gdzie toczy się normalne studenckie życie wypełnione nauką, imprezami, miłosnymi przygodami. Czwórka przyjaciół tworzy pozornie mocno związaną ze sobą grupę. Kristina Kim, Conni Tobias, Jim Shaw i Albert Maplethorpe znają się już nieźle i spędzają ze sobą dużo czasu. Jak na grupę przyjaciół robią jednak dość dziwne wrażenie. Grupa dzieli się na pary, Kristinę i Jima

iwojust plusminus Linia koment
Przeczytane:2017-01-06, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2017 roku,
>Czerwone liście< to pierwsze moje spotkanie z Paulliną Simmons. Poleciła mi tę autorkę siostra, która przeczytała wszystkie dostępne do tej pory na polskim rynku pozycje pisarki. Wypożyczyłam ją z biblioteki. Początkowo historia wydała mi się bardzo zwyczajna. Mocno prawdopodobne życie studentki, szukającej swego miejsca na Ziemi, Z każdym rozdziałem nabierała jednak rozpędu, a wydarzenie dosłownie goniło wydarzenie. Pojawiały się coraz bardziej zaskakujące fakty, których poznanie zmieniało myślenie prowadzącego śledztwo w sprawie śmierci głównej bohaterki powieści,
basia02033 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-12, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 ksiażki 2016,Przeczytane w 2016,
arven1989 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-05-20, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,,
Nie do końca wiem jaką dać ocenę tej książce, ponieważ czyta się bardzo dobrze, ale momentami dłuży się i irytuje zbieg okoliczności, zbyt mało akcji czasem, a zbyt dużo drobiazgowości i szczegółów, choć o to przecież chodzi w śledztwach. ale całość wg mnie jest nierówna, choć początek i koniec intrygują najbardziej, środek taki sobie.
speedi plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-10-14, Na półkach: Przeczytałem,
Eli1605 Linia koment
Sweetcoala Linia koment
Przeczytane:2015-07-03, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2015 roku,Mam,
agasam9 Linia koment
Bas1992 Linia koment
Przeczytane:2014-11-02, Na półkach: Przeczytałem,
anlio Linia koment
alesia Linia koment
mol-sylwka Linia koment
Przeczytane:2015-01-19, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Tindomerel Linia koment
Przeczytane:2014-10-10, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,"Wyzwanie - książki pełne emocji 2014,Mam,
agga Linia koment
Sylzia Linia koment
Przeczytane:2011-07-14, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,
Okładka - Czerwone liście Nazywam się Cukinia
Gilles Paris
Okładka - Czerwone liście Wzgórze psów
Jakub Żulczyk
Okładka - Czerwone liście Neandertalczyk
John Darnton
Okładka - Czerwone liście Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści. Audiobook
Dębski Łukasz, Gretkowska Manuela, Chutnik Sylwia, Miłoszewski Zygmunt, Kofta Krystyna, Kuczok Wojciech, Plebanek Grażyna, Dukaj Jacek, Twardoch Szczepan, Tulli Magdalena
Okładka - Czerwone liście Wątpliwości Salaiego
Rita Monaldi, Francesco Sorti