Czwarty protokół

ISBN: 978-83-7659-516-0
Dodał/a książkę:czytam
Dodał/a opinię:Aramina
Recenzja - Czwarty protokół
Niesamowicie ciężko jest mi w jakikolwiek sposób ocenić tę powieść. Napisana dobrze, ze smakiem, przemyślana. Forsyth z pewnością wykazał (po raz kolejny), że jego wiedza z zakresu historii politycznej jest ogromna, jednak zabrakło mi pasji, klimatu, typowego poczucia, że książka wciąga w swój świat i nie pozwala się oderwać. Otóż ta pozwala. Czytając, była ciekawa, problem w tym, że nie czytając, nie czułam iż coś tracę. Po thrillery polityczne czy sensacje na tym oparte sięgam rzadko, jednak w pamięć wrył mi się chociażby "Czwarty K" M. Puzo, od którego nie sposób było się oderwać. Przy ".. protokole" żadnych większych emocji, a w moim subiektywnym odczuciu to bardzo ważny element.
Aramina plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-30, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2016,