Dieta bez diety

ISBN: 978-83-929096-3-7
Dodał/a książkę:michalina25s
Dodał/a opinię:michalina25s
Recenzja - Dieta bez diety
Książka 'napisana' w bardzo przystępny sposób. Sklada się głównie z dużej ilości zdjęć i uwag w kolorowych ramkach.
Porady bardzo dobrze zapadają w pamięć (przynajmniej takim wzrokowcom jak ja).

Jak oceniam to co autor książki chciał przekazać? Jeżeli ktoś od jakiegoś czasu interesuje się zdrowym odżywianiem to nie dozna po tej książce olśnienia, chociaż mnie niektóre rzeczy zaskoczyły :)

Poradnik zdecydowanie nie należy do tych, które zabraniają jeść wszystkiego. Jest wręcz przeciwnie- pozwalają na więcej niż ja sama sobie pozwalałam. Np. na kebaba! :)

Jeżeli ktoś szuka czegoś prostego na początek przygody ze zdrowym odżywianiem to zdecydowanie polecam! Ja np. podsunęłam książkę mamie, bo ma mało czasu na czytanie.
michalina25s plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-13, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2016 roku,Mam,
Porady bardzo dobrze zapadają w pamięć (przynajmniej takim wzrokowcom jak ja).

angel92 Linia koment
Przeczytane:2017-01-20, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Mam,Przeczytane w 2017,