Głowa. . Instrukcja użytkowania

Data wydania: 2016-09-14
Dodał/a książkę:elibri
Dodał/a opinię:Radosław H.
Recenzja - Głowa. . Instrukcja użytkowania
Bielecki często porusza tematy związane z postawą inteligentów. To właśnie one i inne interesujące problemy skutecznie przykuwają uwagę czytelnika. Poradnik podzielony jest na równe czterdzieści krótkich rozdziałów, z czego każdy porusza inne, ale ciągle frapujące, zagadnienia. Wspaniałym dodatkiem są ilustrację Janusza Kapusty, potrafiącego zilustrować wiedzę przekazywaną przez Bieleckiego, zawierając w swoich grafikach esencję słów współczesnego człowieka renesansu. Także ćwiczenia będące uwieńczeniem każdego rozdziału sprawiają czytelnikowi wielką przyjemność, choć nie zawsze, bo niektóre zadania mogą wydawać się bezsensowne, a odnalezienie odpowiedzi na inne wymaga sporo czasu. Choć Czesław Bielecki w swojej instrukcji użytkowania głowy nie zawarł niczego odkrywczego, warto zapoznać się z jego poradnikiem. To zbiór komponentów sukcesu. Umiejętności, które często są przez nas pomijane, a nawet ich nie zauważamy. Polecam.

Więcej: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2016/10/instrukcja-obsugi-gowy.html#more
ROptymista plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-18, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,