Heaven. Miasto elfów

Pewnej nocy dochodzi do napadu na młodą dziewczynę, która na dachu oglądała gwiazdy. Mężczyźni wycinają jej serce, a ona mimo to ucieka. Jak możliwe jest, aby nadal funkcjonowała bez tak ważnego organu? Sama nie umie odpowiedzieć na to pytanie. Załamaną i roztrzęsioną dziewczynę znajduję David, który porusza się po mieście, skacząc po dachach. Gdy Heaven wyznaje mu swoją historię, chłopak nie jest w stanie jej uwierzyć i zaprowadza ją do szpitala. Jednak tam uświadamia sobie, że dziewczyna mówiła prawdę a ci, co ukradli jej serce, chcą ją dopaść ponownie. Teraz oboje są w niebezpieczeństwie. Czy David ochroni Heaven? Czy uda im się odkryć tajemnicę, z którą związane jest serce dziewczyny? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie w książce. Od razu chce was uświadomić, że tytuł książki ,,Heaven. Miasto elfów" może skierować was na złe tory i pomyślicie, że o elfach nie będziecie czytać. Jednak nie jest to opowieść o skrzatach, jakie my sobie do tej pory wyobrażaliśmy. Warto sięgnąć po tę powieść i poznać coś nowego. Kiedyś nie dotykałam książek z gatunku fantastyka. Teraz robie to już coraz śmielej i tym razem też udało mi się znaleźć świetną historię. ,,Heaven" to coś nowego, zaskakującego i wciągającego bez reszty. Jeszcze nigdy nie przepadłam na tak długo z powieścią z tej kategorii. Moje wszelkie opory i obawy rozwiały się po przeczytaniu pierwszego rozdziału. Okładka, która przyciąga wzrok swoją urodą, kryje w sobie cudowną historię młodych ludzi, którzy dążą do odkrycia tajemnicy. Bardzo polubiłam głównych bohaterów za ich humor mimo tego, że znajdowali się w trudnej sytuacji. Książka umiliła mi czas i ciesze się, że miałam okazję ją przeczytać. Możliwe, że kiedyś jeszcze do niej wrócę. Zachęcam do zapoznania się z tą lekturą.

Informacje dodatkowe o Heaven. Miasto elfów:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2016-06-08
ISBN: 978-83-287-0114-4
Dodał/a opinię: Aleksandra Płocha

Zobacz opinie o książce Heaven. Miasto elfów

Kup książkę Heaven. Miasto elfów