Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat

Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-7505-666-2
Dodał/a książkę:RenataK
Dodał/a opinię:Jarek Polak
Recenzja - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat
Książka, którą powinien przeczytać każdy przedsiębiorca!
Moim zdaniem genialna!
Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:

Przywództwo według LoyoliTemat przywództwa jest niezwykle wdzięcznym materiałem dla autorów książek, opracowań czy warsztatów. Większość z nich potwierdza to, co już intuicyjnie wyczuwamy – zarówno kraje, korporacje, jaki i rodziny potrzebują bardziej śmiałych i bardziej skutecznych przywódców nie ograniczających się do zachowawczego działania, ale bazujących na innowacyjności i otwartości na zmiany. Niewiele jednak z istniejących zapisków czy teorii na temat przywództwa upatruje źródła przywódczej mądrości w pewnej idei, która narodziła się około 47

toomiii plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-04-10, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Książka, którą powinien przeczytać każdy przedsiębiorca!
Moim zdaniem genialna!
Thompson11 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-02-19, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Potwierdzam opinie o książce - rewelacyjna! ; )

Tak, Lowney będzie w Polsce (konkretnie w Warszawie i Krakowie) w dniach 12-17 maja 2014 r. Przyjeżdża na zaproszenie Polskiej Akademii Biznesu. Odsyłam do ich strony:
www.polskaakademiabiznesu.pl
aga158 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-02-13, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Książka jest absolutnie fantastyczna! Polecam ją każdemu, kto prowadzi biznes czy firmę. to świetna pozycja dla każdego menagera i szefa - jest tam mnóstwo innowacyjnych (i prostych!) rozwiązań, które zmieniają sposób bycia przywódcą. naprawdę polecam!
swoją drogą, słyszałam, że Lowney ma być w Polsce jakoś w okolicach maja - słyszał ktoś coś na ten temat?
iwona-w Linia koment
Okładka - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat Polskie Archiwum X
Mariusz Nowak, Piotr Litka, Bogdan Michalec
Okładka - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat Bezimienni
Mirosława Kareta
Okładka - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat Pierwszy Murzyn RP. Brian Scott o Polsce, mediach i polityce
Brian Scott, Maria Mazurek
Okładka - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat Przewodnik po kognitywistyce
Redakcja Józef Bremer SJ
Okładka - Heroiczne przywództwo. Tajemnice sukcesu firmy istniejącej ponad 450 lat Piękno zbawi świat?
Jan Paweł Strumiłowski OCist