I jak tu nie biegać

ISBN: 978-83-7515-286-9
Dodał/a książkę:czytam
Dodał/a opinię:izabela81
Recenzja - I jak tu nie biegać
Pani Beata opisuje swoje sukcesy, jak i porażki. Pokazuje, że biegać każdy może. To książka pełna pasji i radości, która daje całe mnóstwo energii, motywacji i inspiracji do działania. W rozdziale dotyczącym żywienia znajdziemy kilka ciekawych przepisów. Bardzo spodobały mi się barwne opisy maratonów, w których miała okazję startować, np. Florencja, Nowy York, Tokio. Jest też rozdział o biegowej modzie.
Poza tym książka została bardzo ładnie wydana. Znajdziemy w niej sporo zdjęć z prywatnego archiwum pani Beaty. Świetna książka na wiosnę.
Recenzja
alison2 Linia koment
Przeczytane:2014-04-29, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,

Od pewnego czasu w Polsce panuje moda na zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. Wszysto zaczęło się wraz z pojawieniem się Ewy Chodakowskiej. Kobiety wreszcie mogły zacząć ćwiczyć w towarzystwie kogoś "z ich podwórka", kogoś zdecydowanie im bliższego niż amerykańskie trenerki. Programy Chodakowskiej do łatwych nie należą, jednak to właśnie sprawia, że efekty mogą być naprawdę spektakularne. Mimo to nie brakuje osób, które zamiast kolejnych wymachów i przysiadów, wolałyby zacząć regularnie uprawiać konkretny sport, na przykład bieganie

dayna15 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-09-12, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,z_52 książki 2015 (181),
Zdjęcia są największą zaletą tej książki. Wydanie na połyskliwym papierze to dramat, ciągle odbijało mi się światło i musiałam sterować książką.
Co do treści nie ma tam nic odkrywczego, ani motywującego. To opowieść Beaty Sadowskiej o swoich biegowych początkach, wrażeniach z maratonów, przeplatana pytaniami do trenera biegowego. Jeśli ktoś szuka inspiracji lub informacji to nie polecam, więcej można znaleźć w internecie. Wychodzi na to, że obecnie każdy może napisać książkę o czymś, która praktycznie nie zawiera treści.
prylka plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-05-11, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Świetna książka dla tych , którzy już biegają i dla tych , którzy zastanawiają się o co w tym chodzi ! Napisana takim językiem , z takim energetycznym przekazem ,że buzia sama się cieszy w trakcie czytania , a nogi rwą się do biegu :)
izabela81 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-06-02, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2014,Mam,
darr2 Linia koment
Przeczytane:2015-02-10, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,moje 52 motywacje,