Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki

5.0
Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2014-11-26
Dodał/a książkę:helion
Dodał/a opinię:Luxfan
Recenzja - Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki
Ktoś, kto żywo interesuje się włosami zna Anwen i jej blogowe dokonania. Taka osoba nie znajdzie w tej książce nic nadzwyczajnego. Za to początkujący trafiają na książkę, z dobrze posegregowanymi informacjami związanymi z całą pielęgnacją. Świetna pigułka dla osób zgłębiających tajniki dbania o włosy. Duży plus za podane przepisy np na płukanki. Oczywiście polecam każdej włosomaniaczce chociażby po to żeby czasem odświeżyć informacje. Warto sięgnąć po tę pozycję. Jeśli u kogoś nie sprawdza się olejowanie to polecam poczytać, może inna z metod przedstawionych przez Anwen sprawdzi się w tym przypadku. Ogromnie pomocna, jeśli chodzi o określenie porowatości lub dobrania i równoważenia półproduktów. Zacznij dbać o włosy już dziś, bo warto, a ta książka ułatwi Ci to zadanie.
Luxfan plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-02, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Czytam regularnie w 2016 roku,
violet_89 Linia koment
Przeczytane:2015-01-22, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,