Jak zapomnieć Eksa. Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń

Na pewno każda z Was, drogie dziewczęta przynajmniej raz widziała „Zniszcz ten dziennik”. Dziś proponujemy Wam coś podobnego, ale zarazem tak bardzo odmiennego. Jak wiadomo nastolatki są nadzwyczaj kochliwe, a kiedy spotyka je zawód to bardzo to przeżywają. Lecz potem przychodzi następna miłość i następna… Myślę, że doskonałym sposobem na wszelkiego rodzaju oddziaływania bólu i straty może być właśnie ten zeszyt. Zamiast okaleczać swoje ciało z powodu niespełnionej miłości, lub bazgrania gdzieś po zeszytach szkolnych – tutaj macie zeszyt przeznaczony tylko i wyłącznie do tego: do bazgrania, niszczenia, oraz silnych postanowień związanych z zapomnieniem Waszego eksa. Jesteście ciekawe co jest w środku? Faza pierwsza: BEZ KONSEKWENCJI UŚMIERCIĆ EKSA Faza druga: ODREAGOWAĆ BÓL ZŁAMANEGO SERCA Faza trzecia: SPRAWIĆ, BY NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA PŁAKAŁA ZE ŚMIECHU Kochane dziewczyny! Nic więcej Wam nie zdradzę – nie chcę zepsuć wspaniałej zabawy. Zeszyt bardzo ładnie wykonany, zazwyczaj w środku są to odcienie czerwieni, białego i czarnego, które doskonale się ze sobą komponują. Okładka ukazuje złamane serce, a sam środek to wiele zabawnych, ciekawych, czasem wymagających zaangażowania ćwiczeń, które na pewno pomogą Wam zapomnieć o byłym. Nie czekajcie więc dłużej. Po co męczyć członków rodziny lub przyjaciółkę po stracie chłopaka. Śmiało skorzystajcie z porad tego zeszytu! Moja ocena: 10/10 Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl

Informacje dodatkowe o Jak zapomnieć Eksa. Zeszyt naprawdę skutecznych ćwiczeń:

Wydawnictwo: Znak