Jestem synem księdza

Dramat autora Thomasa Forstera który od dnia narodzin żyje z piętnem tajemnicy. Historia zdarzyła się w Niemczech ale wiele takich na pewno zdarzyło się też w naszym społeczeństwie. Głównym tematem jest celibat księży i społeczność kościelna,która każdy taki"wybryk"księdza w każdy możliwy sposób próbuje zatuszować... Autor opowiada historię swoją jak i matki która mimo przeciwności wychowała swoje dzieci jak najlepiej potrafiła. Thomas pokazuje swój punkt widzenia: jak odbiera ojca,matkę i znajomych których napotyka w trudnych chwilach swojego życia a także,walkę z rakiem której jako młody chłopak doświadcza. Chłopak próbuje poradzić sobie z tym że jego ojciec jest księdzem... Wtedy mówię na wpół ironicznie,na wpół poważnie: - A więc to pytanie musi kiedyś paść.Mój ojciec jest katolickim księdzem.Nie śmiać się! Nie dziwić się nie robić wielkich oczu. To jest informacja. A więc żadnego zakłopotania,żadnego poczucia winy. Jest po prostu tylko katolickim księdzem. Koniec wypowiedzi (...) Książka bardzo smutna i kontrowersyjna.

Informacje dodatkowe o Jestem synem księdza:

Wydawnictwo: Videograf II
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7183-278-8
Dodał/a opinię: Gosia2725

Zobacz opinie o książce Jestem synem księdza

Kup książkę Jestem synem księdza