OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 978-83-7836-458-0
Dodał/a książkę:shi4
Dodał/a opinię:Shi4
Recenzja - Klienci i sponsorzy. Amerykański sen. Tom 48
Przechodząc przez ulicę ginie dwunastoletni syn sklepikarza polskiego pochodzenia. Gdy morderca unika kary,zrozpaczony ojciec pała żądzą zemsty.

Tom ten, gdyby nie obecność znanych nam bohaterow, można uznać by za osobną, chociaż niezbyt skąplikowaną historię.
Shi4 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-02-06, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 (285) książki w 2016 roku,Mam,Obyczajowe,

Okładka - Klienci i sponsorzy. Amerykański sen. Tom 48 Kto zabił Papałę? Moje prywatne śledztwo
Anna Marszałek
Okładka - Klienci i sponsorzy. Amerykański sen. Tom 48 Donald Tusk. Droga do władzy
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Klienci i sponsorzy. Amerykański sen. Tom 48 Zbigniew Ziobro. Historia prawdziwa
Andrzej Stankiewicz, Piotr Śmiłowicz
Okładka - Klienci i sponsorzy. Amerykański sen. Tom 48 Saga Tajemnice. Narodziny. Tom 62
Anne Marie Meyer
Okładka - Klienci i sponsorzy. Amerykański sen. Tom 48 Saga Tajemnice. Gorzkie uczucia. Tom 61
Anne Marie Meyer
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja