Koszmar Morfeusza

Tom 2 cyklu Mafijna miłość

K.N. Haner ur. 21 października 1988 roku, autorka  serii  "Miłość w rytmie rocka" oraz "Mafijna miłość", swoją twórczością dzieli się również na platformie Wattpad oraz na blogu http://knhaner.blogspot.com/. Mieszka pod Warszawą z  suczką Tilą i kotką Miśką. W wolnym czasie pisze, czyta, gotuje, słucha muzyki i ogląda filmy. Pozostaje wierną fanką twórczości E L James. W najbliższej przyszłości planuje wydać „Przebudzenie Morfeusza” oraz dwie kolejne części „Na szczycie".

„Koszmar Morfeusza” jest kontynuacją cyklu „Mafijna miłość”, której pierwszą częścią była książka pt. „Sny Morfeusza". K. N Haner udowodniła mi, że biurowy romans nie musi być oklepanym tematem, a powieść erotyczna może być przedstawiona w wielu różnych odsłonach.

Powiedzieć, że najnowsza powieść K. N Haner wywołuje wiele emocji to zdecydowanie za mało. Nawet nie wiem, kiedy skończyłam czytać. Wiem, tylko że jestem okrutnie zawiedziona, że muszę cierpliwie czekać na kolejną część.

Fabuła już od pierwszych stron wciąga i trzyma w napięciu. Cassandra przez swój upór i lekkomyślność staje w obliczu zagrożenia, przed którym nawet Morfeusz nie jest w stanie jej obronić. Tajemnice Adama nie powinny wyjść na światło dzienne a wiedza, którą posiadła zagraża życiu jej i jej najbliższych. Jak wyrwać się z tego koszmaru? Jak ochronić swoją miłość i serce?@

„Koszmar Morfeusza” z pewnością można zakwalifikować jako erotyk, jednak nie jest to erotyk, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni, Tu bowiem główny bohater, czyli Adam staję się bohaterem drugoplanowym, nie on rozdaje karty i nie jemu Cassandra ma być uległa. Sytuacja zmienia się diametralnie, miłość staje się tylko tłem, gdy na pierwszym planie staje desperacka walka o zachowanie zdrowych zmysłów. Każda kolejna scena „łóżkowa" jest mocniejsza, bardziej dosadna od poprzedniej i w momencie, kiedy myślimy, że autorka dobrnęła do tej magicznej granicy, której żaden autor nie odważy się przekroczyć, zostajemy zdruzgotani i sponiewierani. Do tej pory nie wierzę, że K. N Haner to napisała, ba... nie wierzę, że ja to przeczytałam jednym tchem i wciąż nie mogę o tym zapomnieć.

Autorka mimo moich szczerych nadziei nie zmieniła charakteru swojej głównej bohaterki. Cassandra wciąż jest w gorącej wodzie kąpana, absolutnie nie uczy się na błędach i nie posiada ani odrobiny instynktu samozachowawczego. W momentach, kiedy każda rozsądna kobieta wiałaby, gdzie pieprz rośnie, ona niespodziewanie odkrywa w sobie niezmierzone pokłady odwagi, pakując się w jeszcze większe tarapaty. Niestety nie polubiłam jej i w tej części, ale może w kolejnej, kto wie?

Pisarka operuje barwnym i przystępnym językiem. Tempo akcji jest odpowiednio dawkowane do sytuacji, bywa zastraszająco szybkie, ale czytelnik znajdzie również chwilę, na zaczerpniecie oddechu. Sceny erotyczne są bardzo śmiałe i pobudzające wyobraźnie, mimo że nie zawsze romantyczne.

Miłość bywa trudna i bezwzględna, potrafi sprawić, że mamy ochotę podbić świat, jest w stanie przysporzyć nam wielu trosk, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. Kiedy w grę wchodzą uczucia, przestrzeganie zasad staje się wyjątkowo trudne. K. N Haner więzi czytelnika szponami swojej twórczości, bywa że podnosi ciśnienie, czasami szokuje, często straszy, ale nigdy nie pozostawia go obojętnego. „Koszmar Morfeusza” uwiedzie Cię swoim temperamentem, rozpali nieprzeciętnością i zapewni mrożącą krew w żyłach przygodę.

Informacje dodatkowe o Koszmar Morfeusza:

Kup książkę Koszmar Morfeusza

Dyrektorka generalna
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Dyrektorka generalna

Kontynuacja bestsellerowego ,,Dyrektora generalnego"! Połączyło ich uczucie, rozdzieliła prawda. Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii...

Koniec tajemnic
K.N. Haner0
Okładka ksiązki - Koniec tajemnic

Meg robi wszystko, co w jej mocy, żeby jej związek z Brayanem rozwijał się harmonijnie, i na początku się jej to udaje. Wiją sobie gniazdko i spokojnie...

Forget Me Not
Julie Soto