Okładka książki - Krew tyrana

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: ewaboruch

Minęło 10 lat od kiedy Loethar podbił ziemie Koalicji. W tym czasie Leonel wrasta na młodego mężczyznę, Piven poznaje swoje moce, a ich siostra jest w równoległym świecie. Niestety mroczne siły zaczynają opanowywać Pivena, a brat Loethara po zamordowanej ich matce spróbuje się go pozbyć. Jak się okazuje wiele tajemnic powoli się wyjaśnia, ale też jednocześnie wiele się tworzy. Książka ta jest tak samo napisana jak jej pierwsza część i kusi by sięgnąć po kolejną.

O wiele lepsza niż część pierwsza. Mnóstwo zwrotów akcji, nieprzewidywalność i coraz większe zaciekawienie-co dalej? Czekam na zamówioną część trzecią! ;)
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-07-15, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki - 2016, fantastyka, SF,
Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-12, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Księga druga trylogii Valisarów jest lepsza od swojej poprzedniczki. Ale nieznacznie. Postęp fabularny jest niesamowity. Do teraz jestem pod wrażeniem wydarzeń, które miały miejsce. Byłam zaskakiwana na każdym kroku. Całość psuje straszny wizerunek bohaterów, ich nielogiczne i dziecinne refleksje, a także okropne dialogi, nie pasujące mi do niczego.Pomimo wszystkiego polecam. Jeśli ktoś chce sięgnąć po ciekawą powieść fantasy, to trylogia Valisarów będzie dobrym wyborem.
Przeznaczenie
Fiona McIntosh0
Okładka ksiązki - Przeznaczenie

Paladyni zjednoczyli się w Sercu Lasu, a Trójca w końcu została ujawniona. Tor i Alyssa znajdują się w niebezpieczeństwie. Ich dawny wróg, Goth, wciąż...

Przeznaczenie
Fiona McIntosh0
Okładka ksiązki - Przeznaczenie

Czarujące zakończenie opowieści o Trójcy... Paladyni zjednoczyli się w Sercu Lasu, a Trójca w końcu została ujawniona. Tor i Alyssa znajdują się w niebezpieczeństwie...

Top 5 książek
Złodziejka książek