KTO NAPISZE NASZĄ HISTRORIĘ. OSTATNI ROZDZIAŁ ZAGŁADY WARSZAWSKIEGO GETTA.

Ocena ( 1 osoba )
6.0
Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2010-03-23
Kategoria: Historyczne
Dodał/a książkę:AgnSz
Dodał/a opinię:yerba
Recenzja - KTO NAPISZE NASZĄ HISTRORIĘ. OSTATNI ROZDZIAŁ ZAGŁADY WARSZAWSKIEGO GETTA.
To niezmiernie ważna książka, szczególnie dla ludzi młodych dla których takie słowa jak getto czy wojna światowa to słowa bez wyraźnego odniesienia, tchnące pustką. Czy można przekazać te obrazy w książce słowami? To jest książka która niesie za sobą według mnie bardzo udana próbę przekazania historii w sposób świeży oraz prawie sensacyjny. Autor stawia wiele trudnych pytań i usiłuje na nie odpowiedzieć. Czy mu się to udaje? W moim mniemaniu jak najbardziej.Myślę że to ważna książka, jedna z tych które są ważne aby zrozumieć przeszłość, a także się z nią rozliczyć.
yerba plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach: