Kubuś i przyjaciele. Dekoracje świąteczne

Dodał/a książkę:wkp
Dodał/a opinię:wkp
Recenzja - Kubuś i przyjaciele. Dekoracje świąteczne
PUCHATKOWYCH ŚWIĄT!

Powoli zbliżają się Święta. Wprawdzie, kiedy piszę te słowa kończy się dopiero wrzesień, ale jak wiemy wszyscy z doświadczenia lat ubiegłych, już wkrótce w sklepach pojawią się pierwsze gwiazdkowe produkty i dekoracje. A co za tym idzie warto zacząć powoli myśleć o prezentach i gadżetach, żeby uniknąć późniejszej gorączki. Szczególnie takich, które pomogą w przygotowaniach. A ta przeurocza książeczka należy właśnie do nich należy!

Co konkretnie ma do zaoferowania? Jak mówi sam tytuł, w przypadku ,,Kubusia i przyjaciół. Dekoracji świątecznych" możemy liczyć na bożonarodzeniowe dekoracje właśnie. Pytanie co to oznacza w praktyce? Książeczka proponuje przede wszystkim mnóstwo naklejek i wypychanek. Na tym jednak nie koniec, bo w środku znalazło się także miejsce na porady, jak krok po kroku przygotować własną bombkę czy nawet upiec miodowe pierniczki. A wszystko to w utrzymane w Świątecznym klimacie i - oczywiście - otoczone całym wianuszkiem puchatkowych postaci, które lubi chyba każdy z nas, nie tylko dzieci.

Jak widać ,,Kubuś i przyjaciele. Dekoracje świąteczne" to znakomita propozycja dla miłośników misia o małym rozumku i jego przyjaciół. Szczególnie jeśli dziecko nie może już doczekać się świat i uwielbia ich atmosferę. A czy jest ktoś, kto jej nie uwielbia w młodym wieku? Niniejsza książka dobrze wykorzystuje oba tematy prezentując ciekawe i przydatne rzeczy, które wykonać może każdy (w towarzystwie rodziców oczywiście), doskonale się przy tym bawiąc.

Edytorsko pozycja została wydana bardzo ładny sposób. Kolorowe, wesołe, ciepłe wnętrze, wspomniane już naklejki i wypychanki (które nie są tylko dodatkiem, ale elementem nierozerwalnie związanym z zawartością książki). Wszystko to składa się na ciekawą i godną polecenia publikację dla najmłodszych. Sięgnijcie zatem i pamiętajcie, że w ofercie wydawnictwa znajduje się jeszcze wiele podobnych tytułów. Polecam gorąco!

Recenzja opublikowana na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2016/09/29/kubus-i-przyjaciele-dekoracje-swiateczne/
wkp plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-29, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,