Metamorfozy Marilyn Monroe

Byłam na zakupach i nie mogłam się powstrzymać gdy ją zobaczyłam! Pieniądze miałam przeznaczyć na coś innego, ale Marylin Monroe jest moją wielką słabością.. Czasem aż boję się wchodzić do księgarni, bo wiem że nie wrócę z pustymi rękami i kupię książki zamiast tego co planowałam, ale z drugiej strony czy może być coś cudowniejszego niż książka? Choć nie mam dużo pieniędzy, to na książki jakoś ich nie żałuję. Książki kupuję na wyprzedażach, dostaje w prezencie od znajomych i mojej dobrej znajomej, która jest dyrektorem biblioteki. Nie kupuję od razu nowości-czekam aż stanieją. Na tą książkę wydałam prawie 70 złotych, ale nie żałuję. A teraz do rzeczy: „Metamorfozy” to przepiękny fotoalbum, który z pewnością każdy fan Marilyn Monroe powinien mieć na swojej półce. Zawiera mnóstwo przepięknych zdjęć, oraz wypowiedzi ludzi którzy ją znali. Znajduje się w nim również ostatni wywiad, jaki udzieliła Marilyn. Książka doskonale wydana. Duży format, twarda i miła w dotyku oprawa, gruby błyszczący papier ze zdjęciami bardzo dobrej jakości. Polecam! :)

Informacje dodatkowe o Metamorfozy Marilyn Monroe:

Wydawnictwo: Znak