Michael Douglas. Biografia

Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a książkę:czytam
Dodał/a opinię:k4PL
Recenzja - Michael Douglas. Biografia
Zmierzenie się z postacią młodego Douglasa wymagało dużej odwagi. Nie tyle ze względu na dorobek artystyczny, co medialną otoczkę wokół jego postaci i rodzinny bagaż, którego motyw - chcąc nie chcąc - musiał pojawić się w książce. Eliot pisze konkretnie i nie idealizuje. Bardzo zgrabnie i rzetelnie przeplata kwestie kariery, życia uczuciowego i skomplikowanych relacji rodzinnych Douglasa, pozwalając sobie przy tym na kąśliwe komentarze i spostrzeżenia. Język i styl są na wysokim poziomie, książkę spokojnie można przeczytać na jednym wdechu. Jedyny mankament, to momentami zbyt obszerne streszczanie fabuły poszczególnych produkcji, reszta bez zarzutu.
Recenzja
justa21 Linia koment
Przeczytane:2013-06-27, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,

Lot wśród gwiazd

To nie palenie czy picie alkoholu spowodowały chorobę. Uważam, że to seks oralny, a dokładnie przeniesiony tą drogą wirus brodawczaka ludzkiego wywołał u mnie w 2010 r. raka gardła - oświadczył Michael Douglas w wywiadzie dla brytyjskiej gazety „The Guardian” po tym, jak wykryto u niego chorobę. Znany ze swoich upodobań seksualnych i rozwiązłego trybu życia, jaki prowadził w przeszłości aktor, pokonał chorobę

k4PL plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-04-03, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,2013 r.,Scena,W kolekcji,
gosia45 Linia koment
justa21 Linia koment