Okładka książki - Mistrzowie zbrodni

Data wydania: 2011-10-05
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 978-83-7670-216-2
Dodał/a opinię: EratoCzyta

Książka jest zbiorem krótkich opisów 50 najsłynniejszych przestępców i ich wyczynów. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to na pewno znajdzie tu kilka podstawowych informacji na temat: oszustów, rabusiów, terrorystów, szpiegów czy gangsterów.

Kup książkę

Avatar użytkownika - EratoCzyta
EratoCzyta
Przeczytane:2016-01-20, Ocena: 3, Przeczytałem, Przeczytane, Przeczytane 2016,
Avatar użytkownika - chimerzasta
chimerzasta
Przeczytane:2016-05-30, Ocena: 3, Przeczytałem, Czytam regularnie w 2016 roku,
Książka to chyba w tym wypadku za duże słowo, rzekłabym raczej: repetytorium, do tego słabiutkie. Plusami są: podział na sekcje i sporo fotografii, jednak wolałabym chyba postawić na wydanie poszczególnych sekcji jako osobnych kolejnych części tej pozycji. Należałoby tu zebrać bardziej szczegółowe informacje, z przykrością stwierdzam, że niektóre artykuły prasowe są napisane rzetelniej niż poszczególne "rozdziały". Puszczam dalej, bo na mojej półce nie ma dla niej miejsca.
Graj jak mistrzowie gitary
Charlotte Greig0
Okładka ksiązki - Graj jak mistrzowie gitary

Przewodnik po akordach, akcesoriach gitarowych i technikach gry. Omówienie każdego riffu krok po kroku i przedstawienie go na zdjęciu. Opatrzone ilustracjami...