Mistrzowie zbrodni

ISBN: 978-83-7670-216-2
Dodał/a książkę:chimerzasta
Dodał/a opinię:Adrianna
Recenzja - Mistrzowie zbrodni
Książka jest zbiorem krótkich opisów 50 najsłynniejszych przestępców i ich wyczynów.
Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to na pewno znajdzie tu kilka podstawowych informacji na temat: oszustów, rabusiów, terrorystów, szpiegów czy gangsterów.
EratoCzyta plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-01-20, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,Przeczytane,Przeczytane 2016,
chimerzasta plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-30, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,Czytam regularnie w 2016 roku,
Książka to chyba w tym wypadku za duże słowo, rzekłabym raczej: repetytorium, do tego słabiutkie. Plusami są: podział na sekcje i sporo fotografii, jednak wolałabym chyba postawić na wydanie poszczególnych sekcji jako osobnych kolejnych części tej pozycji. Należałoby tu zebrać bardziej szczegółowe informacje, z przykrością stwierdzam, że niektóre artykuły prasowe są napisane rzetelniej niż poszczególne "rozdziały". Puszczam dalej, bo na mojej półce nie ma dla niej miejsca.