Na stadionie

Dzieciaczki interesują się sportem, w coraz młodszym wieku. Przykład biorą z rodziców, którzy z intensywnością oraz zapałem kibicują swoim ukochanym drużynom. Od najmłodszych lat maluchy zaczynają pasjonować się sportem. Na topie oczywiście jest gra w piłkę nożną. W końcu piłka to jedna z pierwszych zabawek dla szkraba, który zaczyna poruszać się na własnych nóżkach. Dorośli kibicie mają do wyboru ogrom publikacji, ale przecież nie będą pociechom czytać dat, nazwisk, czy biografii. Maluchy także muszą posiadać coś swojego. Muszą czuć się wyjątkowi. I tak oto, wydawnictwo Czarna Owca wychodzi na przeciw oczekiwaniom młodego czytelnika.  W jego bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla ciebie. Najmłodsi tym bardziej. I tak oto, dziś prezentuję wam ilustrowaną książkę pt.:"Na stadionie".  Książeczka, bo tak można określić tę publikację (mimo sporych wymiarów" składa się tylko i wyłącznie z obrazków.  Obrazków przedstawiających ludzi, dzieci, zawodników, w każdej sytuacji. Pokazuje radość, miłość do tej dyscypliny. Pokazuje, jak kibice kupują jedzonko, jak wchodzą na stadion, jak zdenerwowani spiesza się do odpowiednich sektorów, jak kibicują, jak cieszą się ze zwycięstwa, ale i jak nie ukrywają rozpaczy po porażce. Młody czytelnik w sposób graficzny ma możliwość dostrzec cała chronologię zdarzeń. Od treningów, wyjściu zawodników  na murawę, po metody kopania piłki, momenty przykre , np. faule, gesty sędziowskie, po końcową regeneracje.  Oczywiście narysowana drużyna gra w naszych barwach narodowych. Co moim zdaniem uczy patriotyzmu i wiary, że to my będziemy kiedyś mistrzami. Zaletą tej lektury są postacie narysowane śmiałą, realistyczną kreską. Książka pełna kolorytu, wiedzy podanej w sposób najprostszy oraz dostosowana do wieku odbiorcy. Wadą jest zdecydowanie cena-29,99. Uważam, że za same rysunki, jakkolwiek były piękne i obrazowe, to rodzice się dwa razy zastanowią czy chcą tyle za nią zapłacić. Ale abstrahując od publikacji. Cieszmy się, ze dzieciaki są skłonne zostać zarażone sportowa pasją. Pozdrawiam

Informacje dodatkowe o Na stadionie:

Wydawnictwo: Czarna Owieczka
Data wydania: 2014-06-18
Dodał/a opinię: figlarna24

Zobacz opinie o książce Na stadionie

Kup książkę Na stadionie