Następna rzecz na liście

Następna rzecz na liście ...tak to zwyczajnie brzmi-może następna rzecz na liście zakupów? może coś innego?ale to nie brzmi zwyczajnie w ustach June Parker-niezadowolonej z pracy ,życia uczuciowego i ogólnie ze swojego żywota ,34-letniej mieszkanki Kalifornii.June poznaje Marissę,i postanawia ją podwieźć do domu.Po drodze mają wypadek samochodowy,w wyniku którego Marissa umiera.W portfelu nowej znajomej,June znajduje listę rzeczy które Marissa chciała zrealizować,przed swoimi 25 urodzinami.Są tam zadania z pozoru błahe,ale i trudne do wykonania.June czuje się winna śmierci Marissy i postanawia zrealizować marzenia Marissy.Życie June powoli nabiera sensu z każdym odhaczonym i wykonanym zadaniem z listy.Książka pełna humoru ,ale i refleksji.Może i my mamy swoje listy zadań ,może realizujemy swoje marzenia.A może w tym powszechnym zabieganiu ,życie przecieka nam przez palce?może tez nasze życie wydaje się bez sensu? może nie mamy jak realizować swoich pasji?A może warto komuś pomóc w marzeniach? Te pytania postawiłam sobie po lekturze tej książki,i zaczynam tworzyć swoją listę marzeń i zadań. :)

Informacje dodatkowe o Następna rzecz na liście:

Wydawnictwo: Videograf II
Data wydania: 2009 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-7183-685-5
Tytuł oryginału: The Next Thing on My List
Tłumaczenie: Tomasz Illg
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Następna rzecz na liście

Kup książkę Następna rzecz na liście