OPIS CZYTELNIKA:

Kategoria: Literatura faktu
Dodał/a książkę:elibri
Dodał/a opinię:Deutschland191
Recenzja - Nastoletnia panna młoda
Kolejna pozycja Cathy Glass z którą chciałam się zapoznać. Lektura nie była łatwa ani przyjemna z tego względu,że losy Zeeny są po prostu tragiczne, ciężko sobie to uświadomić, że krewni mogą wyrządzić tyle krzywd. Nie będę opisywała co spotkało podopieczną, o tym już należy dowiedzieć się sięgając po książkę. Jedyne do czego mogę się przyczepić to do tego, że książce było za dużo opisów związanych ze szkoleniami dla rodzin zastępczych,które prowadziła autorka, taka odskocznia od tematu, jednak pozycję jak najbardziej polecam. Historia Zeeny pochłania czytelnika, chociaż czuje się ból i smutek na samą myśl ile ta dziewczyna wycierpiała. Zakończenie mnie zaskoczyło i sprawiło, że się wzruszyłam. Daje nadzieję na poprawę losu, bo nie każdego spotyka dobry finał. Przeżycia Zeeny na zawsze pozostaną w mojej pamięci tak jak pozostałych podopiecznych Cathy Glass.
Lenka83 plusminus Linia koment
Przeczytane:2017-02-20, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,"52" Czytanie to drugie życie,
Kolejna gorzko słodka książka Cathy. Książka która pozwala nam poznać inną kulturę i traktowanie dziecka...
Deutschland191 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-05, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,2016,52 książki 2016,Mam,
Eli1605 Linia koment
Okładka - Nastoletnia panna młoda W ogniu namiętności
Sylvia Day
Okładka - Nastoletnia panna młoda Prokurator
Paulina Świst
Okładka - Nastoletnia panna młoda Superfood z ogrodów, łąk i lasów
Karin Greiner
Cień jabłoni