OPIS CZYTELNIKA:

ISBN: 978-83-08-06003-2
Dodał/a książkę:edytka222
Dodał/a opinię:kalola
Recenzja - Nieprzewidziane konsekwencje miłości
Gdy sięgam po tego typu prozę oczekuję od niej lekkiej i przyjemnej fabuły, nieskomplikowanych wątków ale przy tym wyraźnych bohaterów.

Jill Mansell, przyjemnym językiem wprowadza czytelnika w cudowny świat miłości, młodości i przemijającego czasu.

Niespodziewane konsekwencje miłości, to przeplatające się historie kilku bohaterów, Sophie młodej dziewczyny z bagażem doświadczeń bólu i strachu dzieląca swój sekret tylko z jedną osobą - Tulą. Życie obu dziewczyn zostanie wywrócone do góry nogami , staną na drodze wyboru podczas którego będą musiały zmierzyć się ze swoją przeszłością, Jeden wybór, jedna szansa na miłość czy z niej skorzystają i jaki będzie miała ona wpływ na ich historię? O tym dowiedziecie się z książki.
Recenzja
catarina78 Linia koment
Przeczytane:2015-09-23, Na półkach: Przeczytałem,

Kto ma ochotę na zabawną komedię romantyczną, tego z pewnością książka Niespodziewane konsekwencje miłości - nowa powieść jednej z mistrzyń gatunku - nie zawiedzie. Jill Mansel świetnie czuje konwencję, dodając miłosnym perypetiom bohaterów sporo angielskiego humoru. I nie jest to prymitywny humor sytuacyjny, polegający na gromadzeniu głupich gagów, ale raczej inteligentny, pełen dystansu do siebie słowny dowcip.

Zaczyna się jak zawsze: singielka i singiel spotykają się przypadkiem - tu w dosyć zabawnych okolicznościach

CicheBaBum plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-09, Na półkach: Przeczytałem,
kalola plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-08, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,"Wyzwanie - książki na lato 2016",26 książek 2016,

EmnildaAmelberga plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-10-04, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2015,Mam,
"Nieprzewidziane konsekwencje miłości" to romantyczna powieść z dużą dawką humoru, ciekawymi postaciami i interesującymi przygodami. Mamy tutaj kilka par, ich problemy, codzienne życie, nieoczekiwane zmiany, wątpliwości i poszukiwania miłości. Śledzimy ich decyzje, przeszłość, przez lub dzięki, której znaleźli się w obecnym miejscu i czasie, i odkrywamy ich sekrety. Książka nie tylko dla wielbicieli romantycznych historii, ale i dla miłośników komedii.
bietrix1 plusminus Linia koment
Warto uwierzyć w miłość!
losar plusminus Linia koment
Ocena: 5, Na półkach: Chcę przeczytać,
Chce przeczytac
azetka79 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-08-18, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
mocna, ale nie powalająca na kolana, jednak mimo wszystko polecam
Syl49 Linia koment
alesia Linia koment
DanutaB Linia koment
joakrz1983 Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Chcę przeczytać,
Okładka - Nieprzewidziane konsekwencje miłości Dwanaście koszy ułomków
ks. Stanisław Musiał
Okładka - Nieprzewidziane konsekwencje miłości Noc z czwartku na niedzielę
Gaja Grzegorzewska
Okładka - Nieprzewidziane konsekwencje miłości Szafa
Olga Tokarczuk
Okładka - Nieprzewidziane konsekwencje miłości Powiedzieć. Cokolwiek
Janusz Szuber
Okładka - Nieprzewidziane konsekwencje miłości Opowiadacze. Nie tylko Hrabal. Autorzy najlepszej prozy czeskiej
Bohumil Hrabal, Jozef Skvorecky, Ivan Klima
Cień jabłoni