Okładka książki - O szczęściu: podróż filozoficzna

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Marta Zagrajek

Frederic Lenoir jest filozofem i religioznawcą, którego książki to przede wszystkim rozprawy filozoficzne, trafiające do bardziej ukierunkowanych czytelników. Inaczej, a jednocześnie podobnie jest z „O szczęściu”. Ta książka to po prostu zebrane ujęcia filozoficzne na temat szczęścia. Jest swoistą antologią, której Lenoir nadał łatwo przyswajalne brzmienie. Całość na zukoteka.blox.pl

Avatar użytkownika - kavayee

Całość na zukoteka.blox.pl

O szczęściu: podróż filozoficzna
LENOIR FRÉDÉRIC0
Okładka ksiązki - O szczęściu: podróż filozoficzna

Jedna z najważniejszych, najpopularniejszych i najszerzej komentowanych książek o szczęściu, jakie ukazały się na świecie w ostatnich latach. 1. miejsce...

Top 5 książek
Złodziejka książek