Okładka książki - O uczących się społecznościach. Wybrane praktyki edukacyjne ludzi dorosłych

O uczących się społecznościach. Wybrane praktyki edukacyjne ludzi dorosłych

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a opinię: Iwona Wendreńska

Autorka dokonuje opisu wybranych praktyk edukacyjnych współczesnych osób dorosłych, szczególnie dużo uwagi poświęcając społecznościom uczącym się. Praca przydatna nie tylko dla studentów i osób zawodowo zajmujących się kształceniem dorosłych, ale także dla wszystkich, którym bliska jest idea wspólnego, permanentnego uczenia się,

Avatar użytkownika - iwona-w
iwona-w
Przeczytane:2013-06-07, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2013,
O uczących się społecznościach. Wybrane praktyki edukacyjne ludzi dorosłych
Ewa Kurantowicz0
Okładka ksiązki - O uczących się społecznościach. Wybrane praktyki edukacyjne ludzi dorosłych

Publikacja dotyczy wybranych aspektów uczenia się osób dorosłych w ramach społeczności uczących się. Autorka przedstawia różne koncepcje, badania i przykłady...

Top 5 książek
Złodziejka książek