Opis ksiązki

Kup Teraz

Objęcia Nocy

Ocena ( 7 osób )
5.3
Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2011
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-7480-198-0
Liczba stron: 432
Dodał/a książkę:Fleur
Sherrilyn Kenyon
Recenzja - Objęcia Nocy

Talon był celtyckim wojownikiem, którego przeklęli starożytni bogowie. Po tym, jak zamordowano jego siostrę, Talon, umierając, zawarł pakt z boginią Artemidą. W zamian za możliwość dokonania zemsty na klanie, który go zdradził, oddał duszę i rozpoczął wieczną służbę jako Mroczny Łowca. Przysiągł walczyć z Daimonami i ratować pochwycone przez nie ludzkie dusze. Nigdy nie miał powodu, żeby żałować dokonanego wyboru - dopóki nie spotkał Sunshine Runningwolf. Niekonwencjonalna Sunshine powinna być dla niego idealną kobietą. Była piękna, seksowna i nie szukała stałego związku. Jednakże, im więcej czasu Talon spędzał w jej towarzystwie, tym bardziej tęsknił za marzeniami o miłości i rodzinie - marzeniami, które pochował wieki temu. A miłość do Sunshine okaże się niebezpieczna dla nich obojga - Talon ma nigdy nie zaznać spokoju i szczęścia, ponieważ jego wrogowie nieustannie szukają sposobu, żeby zniszczyć jego i wszystkich mu bliskich...Bestsellerowa pisarka według rankingów "New York Times" - Sherrilyn Kenyon - wydała swoje książki w ponad dziesięciu milionach kopii w dwudziestu sześciu krajach. Jest autorką serii Dark-Hunter, która zdobyła rzesze fanów na całym świecie i pojawiała się w pierwszej dziesiątce bestsellerów według "New York Times", "Publishers Weekly", oraz "USA Today". Pisze jako Sherrilyn Kenyon oraz Kinley MacGregor i stworzyła kilka innych serii, w tym Brotherhood of Sword, Lords of Avalon oraz BAD. Sherrilyn Kenyon mieszka w okolicach Nashville, w stanie Tennessee, prowadząc życie pełne niebezpieczeństw... jak każda kobieta mająca trzech synów, męża, całą menażerię domowych pupili i kolekcję mieczy, na której punkcie zwariowali wszyscy domownicy.

Recenzja
justa21 Linia koment
Na półkach:

Łowca powracaDla niego istniała tylko teraźniejszość i przyszłość. Jego ludzkie życie było daleko za nim, był Mrocznym Łowcą, którego istnienie sprowadzało się do szukania i niszczenia zła żerującego na nieświadomych zagrożenia ludziach. O kim mowa? O celtyckim wojowniku Talonie, którego historia została spisana przez Sherrilyn Kenyon.„Objęcia nocy” to drugi tom cyklu „Mroczny Łowca”, którego poprzednia część „Rozkosze Nocy” traktowała o Kyrianie - tam też mieliśmy przyjemnoś

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
rama83 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-02-07, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2014,
Kolejna zakazana miłość. Z bogami, dajmonami, tajemniczymi mocami w tle. Znowu pojawia się motyw zemsty i oddania duszy Artemidzie.
Malgorzata88 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-11-24, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem, Mam,52 książki 2013,Sherrilyn Kenyon - Mroczny łowca,
Talon celtycki wojownik, którego w przeszłości rozgniewał boga. Straci każdego kogo pokocha... Tłumi uczucia, ale jak niczego nie czuć, kiedy po latach powraca jego żona w postaci niesfornej Sunshine. Talon musi stłumić uczucie.
zUaPanienka Linia koment
Przeczytane:2015-10-08, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Domowa Papierowa Biblioteka,
damonowa Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 5, Na półkach:
aishiteru Linia koment
Przeczytane:2013-08-16, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,Mam,Za punkty,
Dizzy Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
madzia19631 Linia koment
Przeczytane:2013-07-22, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Ruczek Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów