Obrona psychiczna dla początkujących

ISBN: 978-83-62476-16-9
Dodał/a książkę:andrzej0791
Dodał/a opinię:biedro_nka
Recenzja - Obrona psychiczna dla początkujących
"Krok po kroku nauczysz się korzystać z ochronnej mocy amuletów, talizmanów, kamieni szlachetnych, kryształów, świec, kadzideł oraz ziół. Wszystko po to, aby stworzyć harmonijny dom, w którym wszyscy się kochają, czują się dobrze i bezpiecznie oraz zapewnić pomyślność tym, na których dobru szczególnie nam zależy."
Nie wiem dlaczego sięgnęłam po tę książkę. Talizmany, amulety... dla mnie to totalne bzdury. Jeśli ktoś wierzy w takie rzeczy, to powinien przeczytać ten poradnik. Jest tutaj mnóstwo informacji przekazanych w uporządkowany i przystępny sposób. Mnie jednak nie przekonał. Liczyłam na inny rodzaj lektury.
biedro_nka plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-29, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Wyzwanie - poradniki 2016,