Oskar Pill i Zakon Medykusów.

Książka przeznaczona dla dzieci od 9- tego roku życia. To fanfik "Harrego Pottera". Pełna magii powieść napisana została przez Autora- psychiatrę z miłości do dzieci. Głównym bohaterem jest nastoletni Oskar. Ma kłopoty w szkole. W obronie słabszych wdaje się w bójki. Jego siostra jest wiecznie nieobecna duchem. Wychowuje ich samotnie zapracowana mama. Jedynym łącznikiem z nieżyjącym tatą jest jego stara fotografia. Okazuje się, ze łączy ich jeszcze więcej. Tajemnice zostają po woli odkryte kiedy do ich domu wkracza niespodziewany gość. Okazuje się, że chłopiec posiada niespotykany potencjał. Przeprowadza się na czas wakacji do tajemniczego, pełnego magicznych przedmiotów domu, w którym zostaje szkolony na Medykusa. Tak jak jego ojciec może przenikać do organizmów żywych i podróżować w jednym z pięciu Uniwersum. Żyją tam oryginalne istoty. Co będzie jeśli któreś z nich wydobędzie się do świata ludzi? Jaka jest tajemnica śmierci ojca Oskara? Czy dane im będzie ze sobą porozmawiać? Czy Oskar pomoże siostrze? W jaki sposób Czarny książę zagraża ludzkości i jak można go pokonać? Książka jest pełna napięcia, ale też niezwykle pomysłowa. Mi się spodobała, synowi już mniej. Polecam fanom fantasy.

Informacje dodatkowe o Oskar Pill i Zakon Medykusów.:

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2011 (data przybliżona)
ISBN: 978-83-7747-556-0
Dodał/a opinię: CicheBaBum

Zobacz opinie o książce Oskar Pill i Zakon Medykusów.

Kup książkę Oskar Pill i Zakon Medykusów.